меню

Святкуємо День Незалежності разом: Банк Кредит Дніпро проводить тематичну вікторину для тих, хто підписаний на сторінку в мережі Facebook

23 Серпня 2018

Напередодні Дня Незалежності Банк Кредит Дніпро запрошує своїх клієнтів і тих, хто підписаний на сторінку фінустанови у мережі Facebook, взяти участь у святковій тематичній вікторині «Банківська система незалежної України» і виграти один із трьох призів – зарядних пристроїв power bank. Щоб стати щасливим власником корисного гаджета, потрібно в період з 23 до 28 серпня перейти за посиланням і відповісти на запитання, присвячені історії банківської системи – ровесниці нашої незалежної держави, що пройшла разом із нею періоди становлення, бурхливого зростання, хворобливих криз і посткризового перезавантаження. Отриману за відповіді оцінку слід написати у коментарі до посту про вікторину.

Банкіри зазначають, що щорічне проведення тематичних акцій, присвячених до Дня Незалежності, сприяє кращому знанню українцями своєї країни, її пам’яток, традицій, історії та культури, важливих віх на шляху розвитку держави. Банківський сектор – невід’ємна частка економіки, її кровоносна система і показовий приклад успішного подолання непростого шляху реформування очищення і творення.

Імена переможців вікторини буде визначено 28 серпня серед усіх учасників, які надали правильні відповіді, після проведення розіграшу за сприяння «його величності випадку» за допомогою сервісу random.org.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності