меню

Тетяна Поплавська, Заступник Голови правління Банку Кредит Дніпро — у ТОП-5 кращих корпоративних банкірів України

05 Січня 2023

Тетяна Поплавська, Заступник Голови правління Банку Кредит Дніпро, увійшла до ТОП-5 номінації «Кращий корпоративний банкір» дослідження «25 провідних банків України під час війни — 2022», що проводило впливове українське інформаційне агентство FINCLUB.

Претенденти в номінації «Найкращий корпоративний банкір» відбиралися за результатами голосування представників банків, які взяли участь в анкетуванні дослідження «25 провідних банків України під час війни — 2022». Рішенням експертної ради в рейтинг не включалися представники одного й того самого банку — від кожної кредитної установи брав участь менеджер, за якого було віддано найбільшу кількість голосів. У short-list у номінації «Найкращий корпоративний банкір» потрапили 16 банкірів.

Під час визначення найкращого банкіра, крім загальної кількості голосів, враховувалися якісні показники очолюваного менеджером напряму, а саме динаміка депозитного та кредитного портфелів юридичних осіб. Цей критерій став вирішальним за рівної кількості голосів. Так, портфель коштів юридичних осіб станом на 01.12.2022 року склав 14 112 млн грн, що на 27,5% більше, ніж станом на 01.01.2022 року. Банк активно бере участь в державних програмах підтримки малого бізнесу, підприємств та аграріїв, таких як «Доступні кредити 5-7-9%» та інші.

«Портфель агробізнесу нашого банку був сформований в регіонах, які з початком війни стали місцями активних бойових дій чи тимчасово окупованими. Багато клієнтів агробізнесу банку знаходяться в найгарячіших точках України. З кожним із них ми на зв’язку для розробки подальшої стратегії співпраці з банком, в тому числі не без допомоги програм державної підтримки, зокрема «Доступні кредити 5-7-9», «Державні гарантії на портфельній основі». Деякі з агровиробників не змогли цього року провести польові роботи, і ми розуміємо, що для подальшого функціонування господарства є необхідним дофінансувати с\г цикл наступного року», — сказала Тетяна Поплавська. — Більш того, під час війни ми сформували потенційний портфель клієнтів в безпечних регіонах, що дозволить агробізнесу стрімко наростити клієнтську базу після Перемоги», — додала Тетяна.

Банк Кредит Дніпро — український комерційний універсальний банк, бенефіціар — Олександр Ярославський, український бізнесмен (TOP-10 Forbes Ukraine 2020 г.), власник групи DCH (www.dch.com.ua ), яка об'єднує активи таких секторів економіки як фінанси, промисловість, транспорт, будівництво та девелопмент та ін. Банк входить у ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів, і відповідно до класифікації Національного банку України відноситься до групи банків з приватним капіталом.

Нагадуємо, що Б анк Кредит Дніпро увійшов до ТОП -25 банків рейтингу « 25 провідних банків України під час війни — 2022», а Сергій Панов, Голова Банку Кредит Дніпро- в ТОП-10 Кращих менеджерів банків України. 

Детальніше про рейтинг — тут Презентація рейтингу «25 провідних банків України під час війни – 2022 »

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності