меню

У 2016 році понад 700 великих українських компаній перейшли на обслуговування у Банк Кредит Дніпро

07 Листопада 2016

За 9 місяців 2016 року понад 700 великих корпоративних клієнтів перейшли на обслуговування у Банк Кредит Дніпро. Це в 2,3 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року. На сьогодні фінустанова надає послуги майже для 3 тис. великих українських компаній (без урахування представників малого та середнього бізнесу).

За три квартали цього року великими корпоративними клієнтами банку було проведено операцій на валютному ринку на суму 5,6 млрд грн, тоді як за аналогічний період 2015 року цей самий показник становив 4,3 млрд грн. Банк отримав комісійно-торговий дохід у 2016 році від великих корпоративних клієнтів у розмірі 25,2 млн грн, а залишки на їхніх рахунках на кінець вересня становили 1,094 млрд грн.

«Обороти грошових операцій наших клієнтів збільшуються, а це свідчить про те, що українська економіка почала відновлюватися. І ми вважаємо, що одне з основних завдань нашого банку як гравця українського фінансового ринку – максимально сприяти розвитку вітчизняного бізнесу. А це насамперед якісний, оперативний, комфортний сервіс і вигідні послуги, адаптовані під нинішні реалії. Зокрема, це стосується розрахунково-касового обслуговування, операцій на валютному ринку, пропозицій щодо зарплатно-карткових проектів, кредитування, розміщення вільних коштів, – каже Віталій Палюра, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – І для нас дуже важливо, що український бізнес високо цінує обслуговування в Банку Кредит Дніпро. Так, лише за 9 місяців поточного року до нас перейшло на обслуговування майже на 30% більше великих корпоративних клієнтів, ніж за увесь 2015 рік».

Як зазначив банкір, основну частку нових великих корпоративних клієнтів представляють компанії, що займаються сферою послуг, сільським господарством і торгівлею.

Офіційне представництво німецького концерну Alfred Kärcher GmbH & Co. KG в Україні (виробництво збиральної техніки) є клієнтом Банку Кредит Дніпро майже два роки і користується повним пакетом фінансових послуг від розрахунково-касового обслуговування, валютообмінних операцій до зарплатно-карткового проекту.

«Європейські традиції якості та інноваційні підходи – одні з головних принципів, на яких будується наша справа. Нам важливо, щоб і наші партнери підтримували такі самі цінності. На мій погляд, від цього значною мірою залежить ефективність бізнесу, – повідомив директор ТОВ «Керхер» Іван Бечко. – Можна прийти в банк і отримати стандартний набір фінансових послуг, а можна знайти справжнього фінансового консультанта, який не лише допоможе розібратися у питаннях ведення зовнішньоекономічної діяльності, але й надасть підтримку особисто кожному співробітнику компанії. Для себе ми знайшли такого фінансового партнера».

Для довідки:
Банк Кредит Дніпро був заснований в 1993 році, на даний момент входить до групи I згідно класифікації НБУ (банки, частка активів яких більше 0,5% активів банківської системи).
Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія "Бренкрофт Энтерпрайзез Лімітед", яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.
Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні "uaA-" із прогнозом "у розвитку" та рейтинг надійності депозитів на рівні "4+" (висока надійність).

У рамках дослідження "Транспарентність банків України: кроки до Європи" від IBI-Rating та міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" Банк Кредит Дніпро отримав номінацію "Європейське партнерство" та став єдиним банком з українським капіталом, що визнаний однією із найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни. За результатами роботи у 2016 році Банк Кредит Дніпро став переможцем конкурсу від міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" у номінації "Найкращий універсальний банк".
У травні 2016 відповідно до щорічного дослідження "50 провідних банків України", проведеного аналітичною групою "Фінансовий клуб", за результатами загального рейтингу, банк утримує впевнені позиції серед 50 кращих фінансових установ країни. У 2016 році Банк Кредит Дніпро став одним із переможців у номінації "Стабільний партнер" XIX щорічного конкурсу "Фінансовий Оскар", який проводить діловий тижневик "Бизнес".

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності