меню

У грудні 2017 року українці довірили Банку Кредит Дніпро 5,2 тис. депозитів

11 Січня 2018

У грудні 2017 року українці з урахуванням переоформлень розмістили у Банку Кредит Дніпро майже 5,2 тис. депозитів на суму 525 млн грн. Загальна кількість депозитів, розміщених за рік, перевищила 49,6 тис. Станом на 1 січня 2018 року загальний портфель коштів фізосіб разом із залишками на рахунках і картах склав 3,2 млрд грн.

Високий рівень довіри до банку підтверджено переважанням у роздрібному депозитному портфелі довгострокових вкладів: так, сьогодні 87% строкових депозитів розміщено у фінустанові на терміни від півроку і більше. Клієнти реагують на ринкову тенденцію поступового зниження депозитних ставок, особливо за короткостроковими вкладами, і прагнуть зафіксувати максимальну прибутковість шляхом розміщення коштів на довші терміни.

«Наш банк пропонує роздрібним клієнтам прості й вигідні умови збереження і примноження коштів за допомогою депозитних програм, – говорить Олександр Стецко, начальник управління розвитку продуктів і проектів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Наша цінова політика максимально орієнтована на захист заощаджень клієнтів від інфляції: так, процентна ставка за вкладом у гривні на 12 місяців перевищує прогнозований рівень річної інфляції. Депозитні пропозиції у валюті орієнтовані на вкладників, які прагнуть мінімізувати девальваційні ризики. У цілому банківські депозити лишаються для громадян оптимальним інвестиційним інструментом, а для банків – основним джерелом ресурсу для активізації кредитування. Сьогодні, в умовах недостатнього припливу іноземних інвестицій, саме банки є ключовим фінансовим донором економіки і домогосподарств».

Детальніше ознайомитися з депозитними роздрібними пропозиціями Банку Кредит Дніпро можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності