меню

У III кварталі 2016 року Банк Кредит Дніпро отримав 53,545 млн грн прибутку

26 Жовтня 2016

Прибуток Банку Кредит Дніпро в III кварталі 2016 року становить 53,545 млн грн, тоді як за аналогічний період минулого року збитки фінустанови становили 100,653 млн грн. Усього за підсумками 9 місяців поточного року в порівнянні з таким самим періодом 2015-го банк скоротив збитки майже на 60%: 227,411 млн грн цього року проти 560,015 млн - минулого.

"Ми продовжуємо формувати резерви під активні операції. Ситуація з проблемними активами в банківському середовищі, як і раніше, зостається однією з найгостріших, і відсутність нормативно-правової бази щодо захисту прав кредиторів ще більше гальмує процес вирішення питання. Станом на 30 вересня 2016 року банк сформував резерви за кредитами юросіб на суму майже 1,4 млрд грн і фізосіб - на 330,183 млн грн, - сказав Сергій Волков, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. - Але водночас важливо вказати й на позитивні процеси, які ми спостерігаємо на фінансовому ринку країни. Це стосується покращення загальноекономічних показників, стабілізації на валютному ринку, фіналізації очищення фінсектора від проблемних гравців і зростання довіри клієнтів. Так, крім того, що банк поступово виходить на прибуткову діяльність - у III кварталі фінустанова отримала прибуток у розмірі 53,5 млн грн, у цей період ми достроково погасили також всю суму стабкредиту НБУ, залученого минулого року. Все це свідчить про те, що ми прийняли правильне рішення щодо стратегічних напрямів розвитку банку".

Із початку 2016 року активи фінустанови зменшилися майже на 2% - до 7,388 млрд грн. Кредити та заборгованість клієнтів за цей період зменшилися на 7,3% - до 4,313 млрд грн. Зареєстрований статутний капітал Банку Кредит Дніпро в III кварталі 2016 р. зберігся на рівні 1,521 млрд грн.

Для довідки:
Банк Кредит Дніпро був заснований в 1993 році, на даний момент входить до групи I згідно класифікації НБУ (банки, частка активів яких більше 0,5% активів банківської системи).
Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія "Бренкрофт Энтерпрайзез Лімітед", яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.
Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні "uaA-" із прогнозом "у розвитку" та рейтинг надійності депозитів на рівні "4+" (висока надійність).
У рамках дослідження "Транспарентність банків України: кроки до Європи" від IBI-Rating та міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" Банк Кредит Дніпро отримав номінацію "Європейське партнерство" та став єдиним банком з українським капіталом, що визнаний однією із найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни. За результатами роботи у 2015 році Банк Кредит Дніпро став переможцем конкурсу від міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" у номінації "Найкращий банк за депозитними програмами для населення".
У травні 2016 відповідно до щорічного дослідження "50 провідних банків України", проведеного аналітичною групою "Фінансовий клуб", за результатами загального рейтингу, банк утримує впевнені позиції серед 50 кращих фінансових установ країни. У 2016 році Банк Кредит Дніпро став одним із переможців у номінації "Стабільний партнер" XIX щорічного конкурсу "Фінансовий Оскар", який проводить діловий тижневик "Бизнес".

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності