меню

У лютому українці довірили Банку Кредит Дніпро 4,7 тис. депозитів

14 Березня 2017

У лютому 2017 року з урахуванням переоформлень вкладники розмістили у Банку Кредит Дніпро 4,7 тис. депозитів на суму 731 млн грн. Обсяг роздрібного депозитного портфеля становить близько 4 млрд грн. Серед основних трендів депозитного ринку минулого місяця – поступове зниження депозитних ставок. Банкіри підкреслюють, що подібні тенденції триватимуть і навесні.

Незмінними лишаються переваги клієнтів банку в частині терміновості й періоду розміщення коштів. Найбільший дохід вкладники отримують від депозитів із фіксованою датою виплати терміном на 6-12 місяців. Відповідно сьогодні 98% портфеля Банку Кредит Дніпро – це строкові депозити і більше половини портфеля – вклади строком на 180-365 днів.

«У цілому тренди депозитного ринку в Україні лишаються такими самими. Зниження процентних ставок за всіма видами внесків триває, і наш банк розвивається відповідно до таких тенденцій. Довіра українців до фінансових інститутів зберігається на досить високому рівні, й навіть політичні турбулентності, які все ще іноді трапляються в Україні, вже не спричиняють такий психологічний ефект на настрої вкладників, як це було в 2014-2015 роках, – каже Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Фінансовий ринок практично очищено від проблемних учасників, топ-гравці націлені на активізацію роздрібного і корпоративного кредитування. Це і пояснює політику українських банків щодо подальшого зниження депозитних ставок, що дозволить здешевити кредитний ресурс для позичальників і куди істотніше підтримувати національну економіку, підкріплюючи її підйомним фінансуванням».

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності