меню

У подорож на Каннський кінофестиваль разом із Банком Кредит Дніпро і Mastercard

15 Лютого 2019

Банк Кредит Дніпро пропонує своїм клієнтам взяти участь у партнерській акції з міжнародною платіжною системою Mastercard та виграти унікальну подорож на Каннський міжнародний кінофестиваль – культову подію, яка щороку збирає на червоній доріжці найяскравіших зірок і визнаних грандів кінематографічного світу.

Для участі в акції достатньо в період із 15.02.2019 р. до 05.04.2019 р. розраховуватися однією з преміальних карток – Masterсard Platinum, World Black Edition, World Elite, – яка зареєстрована на сайті bilshe.mastercard.ua. Кожна оплата за допомогою картки будь-якого товару/послуги у торговельно-сервісній мережі/мережі Інтернет на суму від 50 грн дорівнює одному балу. Накопичені десять балів можна обміняти на участь у розіграші сертифікату на туристичну поїздку на двох осіб до міста Канни, Франція, на три дні, з 16.05.2019 р. до 18.05.2019 р., під час проведення Каннського кінофестивалю.

Сертифікат передбачає надання таких послуг:  

  • авіапереліт Київ (Україна) – Ніцца (Франція) – Київ (Україна);  
  • трансфер аеропорт прибуття – місце проживання – аеропорт;
  • проживання у готелі рівня не нижче 4 зірок;
  • квитки на відвідування показу одного з фільмів програми Каннського кінофестивалю;
  • прохід легендарною червоною доріжкою;
  • інші розважальні заходи.

Обмінювати накопичені бали на участь у розіграші можна необмежену кількість разів. Тож, що частіше здійснюватимуться розрахунки преміальною карткою Mastercard від Банку Кредит Дніпро, то більшими будуть шанси учасників акції отримати унікальну нагоду відвідати Каннський міжнародний кінофестиваль і поринути у світ великого кіно.

Детальніше з інформацією про акцію можна ознайомитися за посиланням.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності