меню

У відділеннях Банку Кредит Дніпро тепер доступні страхові послуги від СК «ІНГО»

21 Грудня 2020

АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» та СК «ІНГО» розпочали співпрацю щодо оформлення страхових послуг у відділеннях банку.

В межах проекту клієнти банку можуть швидко оформити найбільш популярні та важливі страхові продукти: медичну страховку - "Короназахист+", туристичну страховку або ж "Е-Автоцивілка 3 в 1" (ОСЦПВ, Автоцивілка та "Свідомий захист") у відділеннях фінустанови на всій території України. Фахівці АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» пройшли спеціальне навчання та самостійно можуть проконсультувати щодо страхових продуктів.

«Така співпраця – перший етап ефективної взаємодії між АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» та страховою компанією «ІНГО» в якості членів Банківської групи "Кредит Дніпро"», - розказав  Тарас Горкун, заступник голови правління з роздрібного бізнесу та digital-трансформації АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО».

«Ми впевнені, що інтеграція фінансових сервісів Банку Кредит Дніпро та «ІНГО» дозволить обом установам зробити обслуговування своїх клієнтів ще кращим. Коли людина в «одному вікні» може отримати цілий комплекс фінансових послуг, це позитивно відображається і на лояльності, і на продажах, – зауважив Віктор Шевченко, заступник голови правління СК «ІНГО».  – «Для цього впроваджується єдина платформа, що дозволяє достатньо легко випускати страхові поліси. ІНГО в свою чергу забезпечує прозорість ціноутворення та повноту інформації щодо умов страхування», - зазначив він.

Деталі щодо страхових продуктів можна дізнатися у відділеннях банку та, зателефонувавши, до контакт-центру.

АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» входить до ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів та згідно з класифікацією Національного банку України знаходиться в групі банків з приватним капіталом. Станом на 01.12.2020 активи банку становлять 11 093 млн грн, статутний капітал - 1 207 млн грн.

АТ «Страхова компанія «ІНГО» має понад 25-річний досвід роботи на ринку. Від 2017 року основним акціонером компанії є українська бізнес-група DCH Олександра Ярославського. Компанія входить до переліку найбільших страхових організацій України за обсягом премій, величиною власних активів та сумами виплат страхових відшкодувань. Має 29 ліцензій на різні види обов'язкового і добровільного страхування, надає страхові послуги корпоративним і роздрібним клієнтам. «ІНГО» є повним членом Моторного (транспортного) Страхового Бюро України (МТСБУ), членом Американської Торговельної Палати (АСС), Європейської Бізнес Асоціації (EBA) та Міжнародної Торгової Палати (ICC). 23.11.2020 рейтингове агентство «IBI-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг АТ СК «ІНГО» за національною рейтинговою шкалою на рівні uaАА, прогноз «у розвитку».

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності