меню

UberYALYNKА: власники платіжних карт Visa від Банку Кредит Дніпро можуть у подарунок отримати новорічну ялинку від Uber

23 Грудня 2016

Банк Кредит Дніпро продовжує дарувати клієнтам святковий настрій і приєднується до акції платіжної системи Visa і сервісу таксі Uber. Так, у власників карток Visa від фінустанови є можливість отримати в подарунок новорічну ялинку. Uber привезе її клієнту абсолютно безкоштовно. Крім того, учасники акції зможуть отримати ялинкові прикраси та святкові частування.

Щоб узяти участь у акції, територіально необхідно перебувати в Києві й бути користувачем системи Uber. Для цього потрібно завантажити мобільний додаток служби таксі, зареєструвати в ньому картку Visa від Банку Кредит Дніпро до 18:00 23 грудня 2016 року. Щоб отримати можливість виграти приз, 24 грудня 2016 року з 12:00 до 17:00 необхідно в мобільному додатку Uber вибрати опцію UberYALYNKА, зробити замовлення, ввести промокод (прийде напередодні після реєстрації) в розділі «Оплата».

«Ми дуже любимо тішити клієнтів сюрпризами, які дарують яскраві емоції і лишають надовго теплі спогади. І, звичайно, банк із задоволенням приєднався до партнерської акції Visa і Uber. Ми пропонуємо клієнтам скористатися можливістю отримати величезний заряд позитиву і святкового настрою, замовивши безкоштовну доставку головного новорічного атрибуту – святкової ялинки – прямо додому», – сказала Ольга Шевченко, директор із маркетингу Банку Кредит Дніпро.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності