меню

Українське РА IBI-Rating підвищило кредитний рейтинг Банку Кредит Дніпро до рівня uaAA+ «стабільний»

17 Листопада 2021

Українське РА IBI-Rating повідомило про підвищення кредитного рейтингу Банку Кредит Дніпро до рівня uaAA+ прогноз «стабільний». Як зазначається у релізі IBI-Rating, підвищення кредитного рейтингу Банку Кредит Дніпро обумовлено показниками ефективності діяльності та їх поліпшенням, прибутковою діяльністю установи за підсумками 9 місяців 2021 року, покращенням показників капіталізації, прийнятною диверсифікацією ресурсної бази, зростанням працюючого кредитного портфеля, активізацією діяльності на фінансових ринках, утриманням обсягів резервування на достатньому рівні, а також наявністю фінансової підтримки з боку нового акціонера банківської установи.

«Із серпня 2020 та до листопада 2021 року кредитний рейтинг Банку підвищувався тричі — при кожному його оновленні: з uaA «у розвитку» до рівня uaAA+ з прогнозом «стабільний». Високий рівень рейтингу uaAA+ — це результат тих трансформацій, які стартували минулого року і продовжують реалізацію зараз — починаючи від діджитал-переозброєння, перебудови бізнес-процесів до впровадження системних рішень та змін на рівні клієнтського обслуговування», — прокоментував Сергій Панов, Голова Правління Банку Кредит Дніпро.

Також, результати стрес-тестування у 2021 році підтвердили високий рівень фінансової стійкості Банку та належний рівень запасу капіталу. З урахуванням фінансової підтримки банку з боку акціонера Олександра Ярославського, банк за результатами стрес-тестування не вимагає додаткового капіталу ні за базовим, ні за несприятливим сценарієм.

Нагадаємо, що Банк Кредит Дніпро продемонстрував прибуток у розмірі 723 млн грн. за підсумками діяльності за три квартали 2021 р., при цьому чистий процентний дохід склав 556 млн. грн., що на 91% більше, ніж за аналогічний період 2020 року. Чистий комісійний дохід збільшився на 33% порівняно з аналогічним періодом 2020 року та становив 109 млн грн.

Банк Кредит Дніпро — український комерційний банк, бенефіціар — Олександр Ярославський, український бізнесмен (TOP-10 Forbes Ukraine 2020 р.), власник групи DCH (www.dch.com.ua), що об'єднує активи таких секторів економіки як фінанси, промисловість, транспорт , будівництво, девелопмент та ін. Банк входить до ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів та відповідно до класифікації Національного банку України перебуває у групі банків з приватним капіталом.

Станом на 01.10.2021 р. активи банку становили 16 200 млн грн, статутний капітал — 3 587 млн ​​грн.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності