меню

В Кропивницькому стартувала виставка АгроЕкспо 2021 при участі Банку Кредит Дніпро

29 Вересня 2021

29 вересня 2021 року в Кропивницькому розпочала роботу масштабна спеціалізована виставка аграрної техніки і технологій АгроЕкспо 2021, в рамках якої Банк Кредит Дніпро представив свої програми та послуги для аграріїв.

Банк Кредит Дніпро пропонує шляхи вирішення поточних запитів клієнтів, забезпечивши їх виконання оптимальним для клієнта чином, надаючи гнучкі умови кредитування, коли клієнт самостійно обирає програму фінансування, яка максимально відповідає його операційногму циклу. Зокрема, Банк Кредит Дніпро пропонує програми кредитування на поповнення оборотних коштів, кредит на придбання агротехніки й обладнання, насіння і агрохімію.

Також Банк приєднався до державної програми «Доступні кредити 5-7-9%», згідно з якою підприємства малого і середнього бізнесу можуть отримати спрощений доступ до банківського кредитування за зниженою процентною ставкою в національній валюті та є учасником програми Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства, коли агропідприємство отримує часткову компенсацію за нараховані та сплачені в поточному році відсотки за користування кредитами в розмірі 1,5 облікової ставки або часткову компенсацію на безповоротній основі за придбані техніку або обладнання вітчизняного виробництва в розмірі 25% вартості.

Детальніше про рішення для агробізнесу тут:

https://creditdnepr.com.ua/biznesu/rishennya-dlya-agrobiznesu

Виставка проходить 29 вересня —2 жовтня у м. Кропивницький за адресою: Перша виставкова вулиця, 8.

Виставка «АгроЕкспо-2021» — наймасштабніша виставка в Україні іноземних і вітчизняних виробників техніки та обладнання для АПК на експоплощі понад 125 000 м2.

Банк Кредит Дніпро — український комерційний банк, бенефіціар — Олександр Ярославський, український бізнесмен (TOP-10 Forbes Ukraine 2020 г.), власник групи DCH (www.dch.com.ua), яка об'єднує активи таких секторів економіки як фінанси, промисловість, транспорт, будівництво, девелопмент та ін. Банк входить у ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів і відповідно до класифікації Національного банку України знаходиться у групі банків з приватним капіталом.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності