меню

Великі кредити дешевше: Банк Кредит Дніпро пропонує одні з найвигідніших ставок на кеш-кредити від 100 тис. грн

03 Липня 2017

Банк Кредит Дніпро пропонує клієнтам унікальні умови по кредитах готівкою на чеки від 100 до 200 тис. грн. Новий кредитний продукт «Великий» передбачає одну з найвигідніших на фінансовому ринку процентних ставок, безкоштовне погашення, зокрема й дострокове, безкоштовне відкриття рахунку та його обслуговування, безкоштовне підключення до інтернет-банкінгу FreeBank і послуги смс-інформування.

«Сьогодні ми пропонуємо клієнтам дійсно унікальний за вартістю роздрібний кредитний продукт. У середньому ставка кредитування по продуктові «Великий» на відміну від стандартних кредитних продуктів по ринку у нас нижча на 30%, – сказав Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Обсяги ліквідності, накопичені банком останнім часом, а також поступове зниження депозитних ставок дозволяють банку активізувати більш доступне фінансування фізичних осіб. Надалі ж ми плануємо продовжувати підтримувати тренд здешевлення роздрібних кредитів».

Банкір також зазначив, що завдяки комфортним і вигідним умовам із початку року роздрібний кредитний портфель Банку Кредит Дніпро виріс майже вдвічі. 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності