меню

Від фінансової обізнаності до фінансового добробуту: Банк Кредит Дніпро запрошує на родинне свято з нагоди Всесвітнього дня заощаджень

01 Листопада 2019

Банк Кредит Дніпро запрошує своїх клієнтів і всіх бажаючих узяти участь у родинному святі в рамках Всесвітнього дня заощаджень в Україні, яке традиційно проводить Незалежна асоціація банків України за участі банків-партнерів. Захід відбуватиметься у форматі великої інтерактивної платформи для дітей та батьків. Його мета – сформувати навички заощаджень та свідомого ставлення до своїх фінансів у дорослих, підлітків і малечі. На відвідувачів чекають різноманітні майстер-класи, зокрема, майстерня із виготовлення свинок-скарбничок, зони ігрового банку, де можна заробити і витратити кошти з користю та задоволенням, танцювальна зона, анімаційне шоу, цікаві вікторини від провідних українських банків та партнерів.

«Девіз цьогорічного свята «Ощадливий сьогодні – багатий завтра!» дуже влучно відображає головний інформаційний меседж для учасників, – говорить Тетяна Ярошенко, директор із корпоративних комунікацій Банку Кредит Дніпро. – Такі пізнавальні заходи мотивують приділяти більше уваги управлінню власними фінансами та бюджетом, готують школярів та студентів до ухвалення впевнених і зважених фінансових рішень. Адже фінансова обізнаність – необхідний і вкрай важливий чинник підвищення фінансового добробуту громадян».

Святкова програма розпочнеться 2 листопада 2019 року об 11:00 на київському арт-заводі «Платформа» (вул. Біломорська, 1) у рамках фестивалю Ulichnaya eda.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності