меню

Вигідний шопінг на першому онлайн-маркеті «Всі. Свої» із карткою Visa від Банку Кредит Дніпро

24 Квітня 2020

Банк Кредит Дніпро пропонує своїм клієнтам узяти участь у першому онлайн-маркеті «Дні української сукні: тепер онлайн», який відбудеться 24-26 квітня з 10:00 до 20:00 в Києві на вулиці Десятинній, 12. Пілотний захід у новому форматі проводить найбільша онлайн-платформа українських брендів «Всі. Свої», яка об’єднує понад 200 провідних українських виробників. Уперше покупці зможуть відвідати його та обрати сукні віртуально.

Демонстрацію трендових суконь нової колекції весна-літо 2020 проводитимуть стилісти-консультанти. Організатори обрали до 30 брендів-учасників і до 10 моделей суконь від кожного бренду, більшість із яких не представлені регулярно в інтернет-магазині «Всі. Свої».

Розрахувавшись за обрані товари карткою Visa Банку Кредит Дніпро, покупці отримають додаткову знижку 20% та безкоштовну доставку за вказаною адресою. Знижка нараховується автоматично під час оплати карткою Visa та сумується до діючих знижок.

Товари онлайн-маркету будуть представлені під час входу на сайт https://vsisvoi.ua, у розділі «Сукні та спідниці», та позначені додатковим повідомленням.

Потрапити на маркет також можливо через сторінки «Всі. Свої» в Instagram та Facebook.

Докладніше ознайомитися з умовами партнерських пропозицій від Банку Кредит Дніпро і Visa можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності