меню

Вигідний «Спринт» від Банку Кредит Дніпро: спеціальна пропозиція для швидких позичальників

25 Липня 2019

Банк Кредит Дніпро з метою заохочення найбільш швидких дисциплінованих позичальників розробив спеціальну пропозицію «Спринт», під час дії якої – до 31 серпня 2019 року – пропонує річний кредит готівкою на суму від 3 до 75 тис. грн із поверненням комісій, нарахованих клієнту за користування кредитом, за умови повного погашення позики впродовж двох місяців із дати його отримання.

«Наша спеціальна пропозиція спрямована на популяризацію кредиту готівкою як зручного інструменту фінансового планування, яка може бути ще вигіднішою для дисциплінованих клієнтів, що погашають кредит достроково», – коментує Олег Пахомов, заступник голови Правління – директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро.

Для отримання кредиту діючі та нові клієнти з будь-якого регіону країни можуть зробити заявку на кредит зручним для себе способом: заповнивши форму на сайті банку, зателефонувавши в інфоцентр або звернувшись до будь-якого відділення фінустанови. Для оформлення кредиту знадобляться тільки паспорт та ІПН, довідка про доходи не потрібна. Попереднє рішення і розрахунок платежів клієнт отримує по телефону, а самі кредитні кошти – у найближчому відділенні або інформаційно-консультаційному центрі, розташованих у всіх ключових регіонах України. Прості й зрозумілі умови оформлення адаптовано для різного рівня доходів позичальників. Процентна ставка – одна з найкращих на ринку. Позичальникам запропоновано широкий вибір каналів погашення: у системі інтернет-банкінгу Free Bank і за допомогою терміналів банку, шляхом перерахування коштів із картки будь-якого банку України (р2р-платежі), за допомогою кіосків самообслуговування EasyPay, iBox. Передбачено можливість дострокової оплати кредитної заборгованості без штрафних санкцій.

Докладніше з умовами спеціальної пропозиції «Спринт» можна ознайомитися за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності