меню

Виграти 5 тисяч гривень під ялинку – просто: Банк Кредит Дніпро підбив підсумки акції «Раз. Два. Вигравай!»

04 Січня 2019

Банк Кредит Дніпро підбив підсумки партнерської акції з платіжною системою VISA «Раз. Два. Вигравай!» і визначив останню п’ятірку щасливчиків, які виграли подарункові сертифікати номіналом 5 тисяч гривень на покупки у популярній торговельній мережі Comfy. Для участі в акції достатньо було просто розраховуватися карткою VISA за будь-які товари або послуги в торговельній мережі або Інтернеті на території України чи за її межами. Кожна транзакція на суму від 100 гривень або еквівалент у валюті давала шанс на виграш призу.

«Наша партнерська акція з платіжною системою VISA проходила у п’ять етапів, кожен із яких завершувався щомісячним розіграшем п’яти подарункових сертифікатів. Їх загальну кількість – 25 – було вибрано на честь 25-річчя успішної діяльності Банку Кредит Дніпро на українському фінансовому ринку, – говорить Олександр Стецко, начальник управління розробки продуктів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Ми від душі вітаємо переможців акції з Києва та Первомайська, Дніпра й Новомосковська, Херсона та Нікополя. Упевнені, що їхній успішний досвід стане прекрасним прикладом для усіх держателів платіжних карт і мотивуватиме активніше використовувати карти для безготівкових розрахунків. А ми в новому році обов’язково потішимо клієнтів новими цікавими акціями».

Детально з результатами акції «Раз. Два. Вигравай!» можна ознайомитися за посиланням.

 

Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, в цей час входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «позитивний» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.

Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Надійний партнер для бізнесу» в рамках ІХ Всеукраїнського конкурсу «Банк року – 2017», він увійшов у топ-3 в номінаціях «Корпоративний партнер», «Агробанк», «Кращий сервіс для клієнтів МСБ» фінансового рейтингу ділового тижневика «Бізнес» у 2018 році.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності