меню

Виграти грошовий приз – це просто! Банк Кредит Дніпро визначив першого переможця акції «Гроші на авто»

21 Серпня 2019

Банк Кредит Дніпро провів перший розіграш призової суми у рамках акції «Гроші на авто»: за допомогою сервісу Random.org було визначено щасливого власника 300 тис. грн. Ним стала підприємець із Одеси Ольга Харченко, яка оформила у липні кредит готівкою.

«Ми від душі вітаємо переможця першого етапу нашої акції, – говорить Олег Пахомов, заступник голови Правління – директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Погодьтеся, це більше ніж приємний бонус до кредиту готівкою, яким клієнт може розпорядитися для вирішення своїх актуальних фінансових завдань. Такий інструмент фінансового планування цілком справедливо користується все більшою популярністю: за перший місяць дії акції понад 300 наших клієнтів стали її учасниками, оформивши кредити готівкою на загальну суму понад 18 млн грн. Запрошуємо всіх клієнтів взяти участь в акції і вже у вересні випробувати свою удачу, а також гарантовано отримати дуже корисний і вигідний приз».

Для участі в акції варто оформити кредит готівкою на суму від 25 до 75 тис. грн на термін 24, 36, 48 або 60 місяців. Діючі та нові клієнти з будь-якого регіону країни можуть зробити заявку на кредит зручним для себе способом: заповнивши форму на сайті банку, зателефонувавши в інфоцентр або звернувшись до будь-якого відділення фінустанови. Для оформлення кредиту знадобляться тільки паспорт та ІПН, довідка про доходи не потрібна. Найбільш зручний термін кредитування клієнт обирає самостійно, більший термін договору передбачає менший розмір щомісячного платежу. Попереднє рішення і розрахунок платежів клієнт отримує по телефону, а самі кредитні кошти – в найближчому відділенні або інформаційно-консультаційному центрі, розташованих у всіх ключових регіонах України. Прості й зрозумілі умови оформлення адаптовано для різного рівня доходів позичальників. Процентна ставка – одна з найкращих на ринку і залежить від суми та строку кредиту. Клієнтам запропоновано широкий вибір каналів погашення: у системі інтернет-банкінгу FreeBank і за допомогою терміналів банку, шляхом перерахування коштів із картки будь-якого банку України (р2р-платежі), за допомогою кіосків самообслуговування EasyPay, iBox. Передбачено можливість дострокової оплати кредитної заборгованості без штрафних санкцій.

Крім того, з метою заохочення найбільш швидких дисциплінованих позичальників у Банку Кредит Дніпро діє спеціальна пропозиція «Спринт», під час дії якої – до 31 серпня 2019 року – запропоновано річний кредит готівкою на суму від 3 до 75 тис. грн із поверненням комісій, нарахованих клієнту за користування кредитом.

Докладніше з інформацією про роздрібні кредитні пропозиції Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності