меню

Вигравати просто! Банк Кредит Дніпро підбив підсумки акції для клієнтів-держателів платіжних карт VISA «Раз. Два. Вигравай»

14 Березня 2018

Банк Кредит Дніпро підбив підсумки партнерської акції з міжнародною платіжною системою VISA, за умовами якої клієнти фінустанови, розраховуючись у період із 13 листопада 2017 року до 4 березня 2018 року платіжною карткою VISA за будь-які товари чи послуги в торговельній мережі або Інтернеті, брали участь у щотижневому розіграші подарункових сертифікатів на покупки в популярній торговельній мережі Сomfy. В результаті 64 щасливці з Києва, Дніпра, Львова, Одеси, Нікополя, Кривого Рога, Запоріжжя, Полтави і Харкова стали власниками подарункових сертифікатів номіналом 5 тисяч гривень, потішивши себе і своїх близьких приємними покупками і переконавшись на власному досвіді, що повсякденні розрахунки платіжною карткою за товари і послуги не лише прості та зручні, але й економічно вигідні. Кожен клієнт міг зареєструвати для участі в акції необмежену кількість платіжних карт, а кожна транзакція на суму від 100 гривень збільшувала шанси на успіх.

«Популяризація платіжної культури cashless у повсякденному житті українців – головна мета проведення регулярних партнерських акцій банку з міжнародними платіжними системами, – говорить Олександр Стецко, начальник управління розвитку продуктів і проектів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Успішність акції «Раз. Два. Вигравай» переконливо ілюструють як широка географія учасників, так і активна динаміка їхнього безготівкового торговельного обороту, яка зросла у період акції в середньому на 33%».

Банкір зазначив, що за 2017 рік питома вага безготівкових розрахунків українців збільшилася на 30% у кількісному і 46% у грошовому вираженні, на 19% зросла кількість підприємств, які приймають до оплати платіжні картки. Потенціал подальшого зростання ринку великий і зумовлений як зручністю для самих клієнтів, так і підвищенням прозорості економіки.

Детальніше ознайомитися з пропозиціями Банку Кредит Дніпро щодо пакетів послуг на базі платіжних карт можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності