меню

Вигравати просто! Банк Кредит Дніпро підвів підсумки акції для клієнтів-власників платіжних карт VISA «Раз. Два. вигравай »

14 Березня 2018

Банк Кредит Дніпро підвів підсумки партнерської акції з міжнародною платіжною системою VISA, за умовами якої клієнти фінустанови, розплачуючись в період з 13 листопада 2017 року по 4 березня 2018 року платіжною карткою VISA за будь-які товари або послуги в торговельній мережі або Інтернеті, брали участь в щотижневому розіграші подарункових сертифікатів на покупки в популярної торгової мережі Сomfy. В результаті 64 щасливчика з Києва, Дніпра, Львова, Одеси, Нікополя, Кривого Рогу, Запоріжжя, Полтави і Харкова стали володарями подарункових сертифікатів номіналом 5 тисяч гривень, порадувавши себе і своїх близьких приємними покупками і переконавшись на власному досвіді, що повсякденні розрахунки платіжною карткою за товари і послуги не тільки прості і зручні, але і економічно вигідні. Кожен клієнт міг зареєструвати для участі в акції необмежену кількість платіжних карт, а кожна транзакція на суму від 100 гривень збільшувала шанси на успіх.

«Популяризація платіжної культури cashless в повсякденному житті українців є головною метою проведення регулярних партнерських акцій банку з міжнародними платіжними системами, - каже Олександр Стецько, начальник управління розвитку продуктів і проектів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. - Успішність акції «Раз. Два. Вигравай »переконливо ілюструють як широка географія учасників, так і активна динаміка їх безготівкового торгового обороту, зросла в період акції в середньому на 33%».

Банкір зазначив, що за 2017 рік питома вага безготівкових розрахунків українців збільшився на 30% в кількісному і 46% в грошовому вираженні, на 19% зросла кількість підприємств, що приймають до оплати платіжні карти. Потенціал подальшого зростання ринку великий і обумовлений як зручністю для самих клієнтів, так і підвищенням прозорості економіки.

Детальніше ознайомитися з пропозиціями Банку Кредит Дніпро по пакетам послуг на базі платіжних карт можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності