меню

Вигравайте квитки на фестиваль BeLive з платіжними картами Visa Банку Кредит Дніпро

12 Квітня 2018

Банк Кредит Дніпро пропонує своїм клієнтам приєднатися до партнерської акції з міжнародною платіжною системою Visa та виграти квитки на мультикультурний фестиваль BeLive, який відбудеться 21-24 червня 2018 року в Києві на стадіоні «Олімпійський». Кожен квиток дає можливість доступу до всіх зон фестивалю на всі дні його проведення. Хедлайнер фестивалю – легендарна британська джаз-фанк-група Jamiroquai.

Для участі в акції необхідно:

  • у період з 10 квітня до 10 червня 2018 року здійснити оплату товарів або послуг за допомогою платіжної картки Visa на території України, за кордоном або в мережі Інтернет на будь-яку суму і зберегти платіжний документ, що підтверджує проведення операції;
  • заповнити реєстраційну форму на сайті акції і стати учасником щотижневого розіграшу квитків на фестиваль (на одного учасника – два квитки).

Усього буде розіграно 250 квитків: 125 пар у 9 етапів, щотижня, починаючи з 18 квітня. У період проведення акції кожен учасник може зареєструвати необмежену кількість унікальних транзакцій, кожна з яких збільшить шанси на перемогу.

«Участь у партнерських акціях із міжнародними платіжними системами є доброю традицією для нашого банку, – говорить Олександр Стецко, начальник управління розвитку продуктів і проектів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Такі проекти спрямовані на популяризацію безготівкових розрахунків як найбільш зручного, безпечного та вигідного інструменту».

Більш детально з правилами акції можна ознайомитися за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності