меню

Вирушайте на Берлінале разом із Mastercard від Банку Кредит Дніпро!

26 Листопада 2018

Банк Кредит Дніпро пропонує своїм клієнтам взяти участь у партнерській акції з міжнародною платіжною системою Mastercard та виграти подорож на Берлінський міжнародний кінофестиваль (Берлінале) – визначну кінематографічну подію, яка щороку збирає на червоній доріжці найяскравіших світових кінозірок.

Для участі в акції достатньо в період із 25.11.2018 р. до 15.01.2019 р. розраховуватися однією з преміальних карток – Masterсard Platinum, World Black Edition, World Elite, – яка зареєстрована на сайті bilshe.mastercard.uaй бере участь у програмі «Mastercard Більше». Кожна оплата за допомогою картки будь-якого товару/послуги у торговельно-сервісній мережі/мережі Інтернет на суму від 50 грн дорівнює одному балу. Накопичені десять балів можна обміняти на участь у розіграші сертифікату на туристичну поїздку на двох осіб до Берліна на три дні, з 11.02.2019 р. до 13.02.2019 р., на час проведення Берлінського міжнародного кінофестивалю.

У поїздку входить надання таких послуг:  

  • авіапереліт Київ (Україна) – Берлін (Німеччина) – Київ (Україна);  
  • трансфер від аеропорту Тегель до місця проживання;
  • проживання у готелі рівня не нижче 4 зірок;
  • квитки на відвідування показу фільмів відповідно до програми Берлінського міжнародного кінофестивалю;
  • інші розважальні заходи.

«Наш партнер – міжнародна платіжна система Mastercard – завжди креативно підходить до заохочення українців долучатися до платіжної культури сashless, пропонуючи незабутні та цінні призи за безготівкові розрахунки, – говорить Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Завдяки таким акціям платіжна картка поступово стає постійним супутником українців, справжнім «банком у кишені». Особливо для преміальних клієнтів, які найбільше цінують швидкість, комфорт та безпеку у вирішенні широкого кола своїх повсякденних фінансових питань».

Обмінювати накопичені бали на участь у розіграші можна необмежену кількість разів. Тож частіші розрахунки преміальною карткою Mastercard від Банку Кредит Дніпро збільшать шанси учасників акції виграти дивовижну подорож до Берліна й опинитися у світі великого кіно.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності