меню

За два місяці дії акції «Телевізор за кредит кожному» портфель кредитів готівкою Банку Кредит Дніпро збільшився на 31%

11 Липня 2018

За два місяці дії акції «Телевізор за кредит кожному» Банку Кредит Дніпро понад чотириста клієнтів, які оформили кредит готівкою, стали щасливими власниками сучасних телевізорів, а банк збільшив роздрібний портфель кеш-кредитів на 31%.

За умовами акції всі клієнти, що оформили кредити готівкою на суму від 30 до 50 тис. грн, гарантовано отримують сертифікат, який можуть обміняти на телевізор у торговельній мережі найбільшого національного ритейлера побутової техніки та електроніки «Фокстрот». Діючі та нові клієнти з будь-якого регіону країни можуть зробити заявку на кредит через Інтернет або Інфоцентр чи звернутися в будь-яке відділення банку. Для оформлення кредиту знадобляться тільки паспорт та ІПН, довідка про доходи не потрібна. Термін кредитування становить 12, 24, 36, 48 або 60 місяців – на вибір клієнта. Більший термін договору передбачає менший розмір щомісячного платежу. Вагомою перевагою є можливість отримання попереднього рішення по телефону з подальшим отриманням коштів у найближчому відділенні або інформаційно-консультаційному центрі, які розташовано у всіх ключових регіонах України. Умови кредитування чесні й прозорі: всі параметри кредиту прописано в паспорті продукту, який клієнт отримує до підписання кредитного договору. Процентна ставка – одна з найкращих на ринку і залежить від суми та терміну кредиту. Клієнтам запропоновано широкий вибір каналів погашення і можливість дострокової оплати кредитної заборгованості без жодних штрафних санкцій.

«Другий місяць акції підтвердив високий інтерес наших діючих і нових клієнтів до кредиту готівкою як до зручного інструменту реалізації літніх фінансових планів і завдань, – говорить Олександр Стецко, начальник управління розвитку продуктів і проектів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – У рамках акції ми вже видали кеш-кредитів на суму понад 17,2 млн гривень і не плануємо знижувати оберти, адже літо у розпалі, а це традиційно високий сезон для істотних фінансових витрат на відпочинок, будівництво, ремонт, підготовку до нового навчального і ділового сезону. Середня сума кредиту перевищує 40 тис. грн, а сучасний телевізор, безумовно, є приємним і корисним бонусом до фінансового ресурсу для реалізації намічених планів».

Банкір зазначив, що роздрібний портфель кредитів готівкою фінустанови з початку року зріс на 82% завдяки синергії вигідної кредитної продуктової пропозиції, акційної активності й високої якості обслуговування клієнтів.

Детальніше з інформацією про роздрібні кредитні пропозиції Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися на сайті у розділі «Кредити приватним особам».

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності