меню

За підтримки Банку Кредит Дніпро відкрилася виставка мисткині Ольги Гайдамаки у Луцьку

28 Червня 2023

27 червня у Луцьку відкрилася виставка живопису української художниці Ольги Гайдамаки. Виставку було організовано за підтримки Банку Кредит Дніпро.

Протягом місяця лучани матимуть змогу побачити велику частину доробку художниці, її звернення до традицій та обрядів. Герої живописних історій мисткині вдягнені у національні строї з розсипами характерних орнаментів, взаємодіють з різними силами природи, займаються господарством чи грають на традиційних музичних інструментах. Наша духовна культура,  яка багата на традиції, звичаї, обереги, що є великою частиною українського духовного спадку, пробуджує у душах українців генетичну пам'ять про прадідівську прадавню віру.

Усі поціновувачі українського мистецтва зможуть відвідати виставку до 1 серпня в  ART Gallery, ЦУМ (просп. Волі, 1). 

Нагадаємо, 27 червня відбулося урочисте відкриття відділення Банку Кредит Дніпро у Луцьку. Це перше відділення банку на Волині, яке одночасно є і першим відкритим відділенням  у новому дизайн-форматі, що інтегрує традиційні українські мотиви в сучасний дизайн-проєкт. Дизайн виконаний у співпраці з українською художницею Ольгою Гайдамакою — оцифровані  картини мисткині, присвячені українській самобутності козаків та Замку Любарта розміщені на стінах відділення. Дизайн нового відділення — це острівець українського мистецтва.

Ольга Гайдамака — українська художниця, що народилася у Києві. Ольга працює у техніці олійного живопису. Сьогодні її роботи здобули в Україні неабияку популярність. У доробку мисткині — численні полотна, ілюстровані листівки, календарі, ілюстрації до книжок. Нещодавно Ольга стала лауреаткою Міжнародної мистецької премії імені Архипа Куїнджі за 2023 рік. Роботи Ольги Гайдамаки знаходяться в приватних колекціях України, Канади та США.

Банк Кредит Дніпро — український комерційний банк, входить до ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів та відповідно до класифікації Національного банку України перебуває у групі банків з приватним капіталом.

Банк Кредит Дніпро — 30 років фінансової підтримки.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності