меню

Захоплююче про фінанси: Банк Кредит Дніпро провів фінансовий тренінг для одеських школярів

25 Вересня 2017

Співробітники Банку Кредит Дніпро за участю представників Незалежної асоціації банків України провели фінансовий тренінг для старшокласників Одеської Маріїнської гімназії. Цей захід – логічне продовження соціальної програми фінустанови, спрямованої на підвищення рівня фінансової грамотності підростаючого покоління.

Під час проведення уроку гімназисти не лише перевірили рівень своїх фінансових знань, а й змогли розширити їх завдяки цікавим виступам співробітників регіонального відділення. Одним із найбільш захоплюючих моментів візиту, за відгуками дітей, стала екскурсія відділенням банку, під час якої учні профільного економічного класу змогли детальніше дізнатися про роботу банківських фахівців, а також протестували продукти й послуги фінустанови: навчилися поповнювати карту в кіоску самообслуговування, оплачувати рахунок за мобільний зв’язок як у системі інтернет-банкінгу FreeBank, так і в мобільному додатку.

«Проведення уроків фінансової грамотності стало для нашого банку хорошою традицією, – сказала Тетяна Ярошенко, директор із корпоративних комунікацій Банку Кредит Дніпро. – І ми завжди з задоволенням відгукуємося на прохання навчальних закладів про організацію таких заходів у наших відділеннях по всій Україні. Тішить, що діти з великим зацікавленням реагують на подібні ініціативи і приходять до нас у гості. Для нас важливо поділитися нашими фінансовими знаннями зі школярами, не тільки зробивши урок фінансової грамотності цікавим, але і наповнивши його максимальною практичною користю для дітей».

За словами школярів, урок фінансової грамотності допоміг їм отримати відповіді на запитання, які їх цікавили, про фінанси, безпеку поводження з банківськими картками, а також відповісти на головне запитання про вибір професії. 14-річна Катерина зазначила, що не дарма провела час і дізналася багато корисної практичної інформації. «Я вже визначилася з професією, і сьогоднішня екскурсія ще більше переконала мене в тому, що я хочу пов’язати її з фінансами», – поділилась своїми враженнями від уроку фінансової грамотності школярка.

На цьому серія фінансових тренінгів не закінчується – нові уроки заплановано Банком Кредит Дніпро на жовтень і будуть приурочені до Міжнародного дня заощаджень, який щорічно відзначають 31 жовтня.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності