меню

Захоплюючі відкриття у новому «Музеї науки» разом із Visa та Банком Кредит Дніпро

24 Вересня 2020

Банк Кредит Дніпро пропонує своїм клієнтам завітати до першого державного «Музею науки», який створений Малою академією наук у колаборації з агенцією Gres Todorchuk за підтримки Міністерства освіти і науки України. Над експозицією, що складається з семи блоків, працювали команди з України, Канади, США, Польщі та Швеції.

Мета «Музею науки» – стати місцем, де тисячі українців зроблять перший крок у знайомстві з наукою, а також показати, як наукові відкриття, формули та фундаментальні дослідження пов’язані з повсякденним життям.

Міжнародна платіжна система Visa – генеральний інноваційний партнер заходу. У рамках партнерства Visa представлена в експозиції інтерактивного простору експонатом, який дає змогу побачити шлях, що за секунду долають понад 60 тисяч транзакцій по всьому світу.

Музей очікує на відвідувачів у ревіталізованому павільйоні «Наука» Національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ), що розташований за адресою: м. Київ, просп. Академіка Глушкова, 1. Бонус для відвідувачів: з 24 вересня 2020 року до 31 грудня 2021 року при оплаті стандартного вхідного квитка карткою Visa надається знижка 15%.

Докладніше ознайомитися з умовами партнерських пропозицій від Банку Кредит Дніпро і Visa можна за посиланням.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності