меню

Заохочуємо романтиків: у День святого Валентина Банк Кредит Дніпро пропонує закоханим освідчитися в мережі Facebook та отримати приємний подарунок на двох

09 Лютого 2018

Банк Кредит Дніпро підготував приємні сюрпризи до Дня усіх закоханих українцям, які готові заявити на весь світ про свої почуття до другої половинки, друзів або рідних на сторінці фінустанови в соціальній мережі Facebook. Для найсміливіших та найромантичніших банк розігрує колекцію унікальних парних світшотів «Конструктор жінка» та «Конструктор чоловік» від стильного соціального бренду Fashion AID®.

Для участі в розіграші необхідно:

  • вподобати сторінку Банку Кредит Дніпро у мережі Facebook;
  • зробити репост запису про акцію на своїй сторінці та зберегти його до оголошення результатів конкурсу;
  • позначити в коментарях свою другу половинку, присвятивши їй декілька теплих, зворушливих слів.

Три пари переможців буде визначено 14 лютого о 13:00 за допомогою сервісу random.org.

Банкіри зазначають, що проведення регулярних тематичних акцій для дописувачів сторінки фінустанови в Facebook є не тільки приємною традицією, але й приводом звернути увагу на вічні цінності. Наразі бурхливий темп життя майже не лишає часу на спілкування з близькими та друзями. День закоханих – чудова нагода нагадати про свої почуття тим, кого любиш та шануєш, поділитися справжніми прекрасними емоціями та приємно здивувати свою другу половинку.
Узяти участь у святковій акції до Дня святого Валентина можуть не тільки романтичні клієнти банку, але й усі користувачі популярної соціальної мережі Facebook, які кохають та прагнуть бути коханими.
 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності