меню

Зміни у складі наглядової ради Банку Кредит Дніпро

07 Червня 2023

05 червня 2023 року Національним банком України погоджено Джованні Сальветті на посаду  Незалежного члена Наглядової Ради Банку Кредит Дніпро. 

Рішенням №2 Єдиного акціонера АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» від 05 червня 2023 Джованні Сальветті обрано на посаду члена (Незалежного) Наглядової Ради з 05 червня 2023 року терміном на 3 роки. 

Джованні Сальветті є керуючим директором міжнародного інвестиційного банку, де працює вже понад 20 років, приділяючи особливу увагу країнам з економікою, що розвивається, консультуючи уряди і приватних клієнтів. Так, пан Сальветті брав участь у найбільш значущих угодах в Україні з 2007 року, консультуючи з питань інвестицій в Україну, включаючи інвестиції зі злиття і поглинання, облігації та кредити; протягом декількох років консультував Міністерство фінансів України та інші державні підприємства з питань міжнародних боргових зобов'язань, був консультантом по багатомільярдних комплексних реструктуризаціях боргів найбільших компаній України.

Нагадаємо, 01.05.2023 року Головою Наглядової Ради АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» обрано Олексія Болховітінова, відповідно до рішення Наглядової Ради Банку від 01.05.2023 р. (Протокол №13). Олексій Болховітінов є директором зі стратегії та розвитку бізнесу Групи DCH та має більші ніж 20-річний досвід у фінансовому секторі, в т.ч. на керівних посадах консалтингових компаній великої четвірки в Україні та США. Олексій Болховітінов також займає посаду Голови Наглядової ради СК «ІНГО» та ПАТ НАСК «ОРАНТА». 

Таким чином, станом на 06.06.2023 р. Наглядова Рада Банку Кредит Дніпро налічує 6 членів,  а саме:

Голова:

БОЛХОВІТІНОВ Олексій (представник Єдиного акціонера Банку).

Незалежні члени: 

РОМАНОВСЬКИЙ Пйотр, Незалежний член Наглядової Ради (Halyk Bank, Незалежний член Ради директорів, Kevin EU UAB, Голова Ради директорів, Ryvu Therapeutics S.A, Голова Ради Директорів). Раніше Пйотр також був партнером компаній McKinsey та PWC, в останній очолював консалтингову практику по Центральній та Східній Європі та зокрема керував проєктами з розробки та реалізації стратегій приватних і державних банків Польщі, України та Казахстану;

КЛЕСОВ Андрій, Незалежний член Наглядової Ради (ТОВ «Мобільні технології та транзакції», MobID Technologies OY, 4ire Labs Holdings Ltd, учасник компаній);

САЛЬВЕТТІ Джованні, Незалежний член Наглядової Ради (керуючий директор міжнародного інвестиційного банку).

Залежні Члени:

ЧОРНИЙ Олександр, Член Наглядової Ради (представник Єдиного акціонера Банку);

ФОМЕНКО Андрій, Член Наглядової Ради (представник Єдиного акціонера Банку).

Банк Кредит Дніпро входить у ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів і відповідно до класифікації Національного банку України відноситься до групи банків з приватним капіталом. За результатами діяльності в 1-му кварталі 2023 року Банк Кредит Дніпро продемонстрував прибуток у розмірі 217,3 млн грн. Станом на 01.04.2023 року активи Банку склали 19 654,3 млн грн. Кредитний портфель — 4 054,7 млн грн, портфель коштів клієнтів досяг 17 145,9 млн грн. Регулятивний капітал —1 682,4 млн грн.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності