меню

Зміни у складі наглядової ради Банку Кредит Дніпро

03 Жовтня 2023

25 вересня 2023 року Національним банком України погоджено Олексія Зосімова на посаду члена Наглядової Ради Банку Кредит Дніпро. 

Рішенням №3 Єдиного акціонера АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» від 05 серпня 2023 року Олексія Зосімова обрано на посаду члена Наглядової Ради терміном на 3 роки. 26 вересня 2023 р. Олексій набув повноважень члена Наглядової Ради Банку. 

Олексій Зосімов має понад 25-річний досвід роботи у провідних аудиторських компаніях, таких як ТОВ «PricewaterhouseCoopers» та ТОВ «Ernst & Young» з питань фінансових послуг, бухгалтерського обліку й аудиту, консультування з оподатковування, у т.ч. консалтингу, технологій, супроводу M&A угод. Понад 15 років сферою відповідальності діяльності Олексія був аудит підприємств та банків. Олексій також є членом наглядових рад підприємств групи DCH.

Таким чином, станом на 26.09.2023 р. Наглядова Рада Банку Кредит Дніпро налічує 7 членів, а саме:

Голова:

БОЛХОВІТІНОВ Олексій (представник Єдиного акціонера Банку).

Незалежні члени: 

РОМАНОВСЬКИЙ Пйотр, Незалежний член Наглядової Ради (Halyk Bank, Незалежний член Ради директорів, Kevin EU UAB, Голова Ради директорів, Ryvu Therapeutics S.A, Голова Ради Директорів). Раніше Пйотр також був партнером компаній McKinsey та PWC, в останній очолював консалтингову практику по Центральній та Східній Європі та зокрема керував проєктами з розробки та реалізації стратегій приватних і державних банків Польщі, України та Казахстану;

КЛЕСОВ Андрій, Незалежний член Наглядової Ради (ТОВ «Мобільні технології та транзакції», MobID Technologies OY, 4ire Labs Holdings Ltd, учасник компаній);

САЛЬВЕТТІ Джованні, Незалежний член Наглядової Ради (керуючий директор міжнародного інвестиційного банку).

Залежні члени:

ЧОРНИЙ Олександр, член Наглядової Ради (представник Єдиного акціонера Банку);

ФОМЕНКО Андрій, член Наглядової Ради (представник Єдиного акціонера Банку);

ЗОСІМОВ Олексій, член Наглядової Ради Банку (представник Єдиного акціонера Банку).

Банк Кредит Дніпро входить у ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів і відповідно до класифікації Національного банку України відноситься до групи банків з приватним капіталом. За результатами діяльності за 8 місяців 2023 р. Банк Кредит Дніпро продемонстрував прибуток у розмірі 259 млн грн. Станом на 01.09.2023 року активи Банку склали 18 467 млн грн. Кредитний портфель — 4 492 млн грн, портфель коштів клієнтів досяг 16 141 млн грн.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності