меню

Знову найкращі: Банк Кредит Дніпро став володарем Prostobank Awards-2019 за найкращий банківський продукт у номінації роздрібних кредитів готівкою

17 Січня 2020

Банк Кредит Дніпро став володарем престижної нагороди Prostobank Awards-2019, другий рік поспіль очоливши рейтинг найкращих роздрібних банківських продуктів у номінації «Кредит готівкою», складений компанією «Простобанк Консалтинг» серед 30 найбільших українських фінустанов. Порівняльне оцінювання банківських продуктів проводиться щоквартально, річний рейтинг розраховується як середній бал щоквартальних оцінок. При складанні рейтингу найкращих кеш-кредитів до уваги було взято такі параметри: реальна ставка кредитування – номінальна ставка, скоригована з урахуванням одноразової, щомісячної комісії і страховки, максимальні сума і термін кредитування, умови дострокового погашення, необхідність надання довідки про доходи, форма погашення заборгованості. У результаті продукт «Кредит готівкою» Банку Кредит Дніпро став лідером рейтингу, набравши 94 бали зі 100 можливих.

«Ми вдячні за високу експертну оцінку нашого кредитного продукту, – говорить Олег Пахомов, заступник голови Правління, директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Показово, що вона збіглася з клієнтської оцінкою, переконливо висловленою понад дворазовим річним зростанням портфеля кеш-кредитів і подоланням роздрібним кредитним портфелем знакової цифри в 1 млрд грн. Випереджальна ринок динаміка і лідерство в номінації кредитів готівкою другий рік поспіль – хороша мотивація не знижувати оберти, пропонуючи нашим діючим і новим клієнтам у новому році ще цікавіші продукти, ексклюзивні акції та якісний сервіс».

Банк пропонує кредити готівкою на суму до 500 тисяч гривень на будь-які цілі без застави та поручительства на термін 12, 24, 36, 48 або 60 місяців за вибором самого клієнта, залежно від його фінансових планів і можливостей. Більший термін договору передбачає менший розмір щомісячного платежу. Для оформлення кредиту діючі та нові клієнти з усіх регіонів країни можуть звернутися до будь-якого відділення банку чи зробити заявку через Інтернет або інфоцентр. Щоб отримати позику, потрібен мінімальний набір документів: паспорт та ІПН, довідка про доходи при оформленні кредитів до 75 тисяч гривень не потрібна. Попереднє рішення клієнт може оперативно отримати по телефону, а самі кредитні кошти – у найближчому відділенні або інформаційно-консультаційному центрі, розташованих у всіх ключових регіонах України. Процентна ставка – одна з найкращих на ринку і залежить від суми та строку кредиту. Клієнтам запропоновано широкий вибір каналів погашення і можливість дострокової оплати кредитної заборгованості без штрафних санкцій.

Крім того, з метою заохочення найбільш швидких дисциплінованих позичальників у Банку Кредит Дніпро діє спеціальна пропозиція «Спринт», у рамках якої пропонується річний кредит готівкою на суму від 3 до 75 тис. грн із поверненням комісій, нарахованих клієнту за користування кредитом.

Докладніше з інформацією про роздрібні кредитні пропозиції Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися за посиланням.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності