меню

Зустрічаємо весну разом: Банк Кредит Дніпро проводить акцію для своїх шанувальників у мережі Facebook

01 Березня 2019

Банк Кредит Дніпро щиро вітає із першим днем весни і дарує святковий настрій усім, хто любить сонце, тепло, посмішки, а також є шанувальником сторінки фінустанови у мережі Facebook.

Щоб долучитися до весняної акції, яку проводить банк у популярній соціальній мережі, та стати власником чудових універсальних призів, достатньо зробити три простих кроки:

  • уподобати допис про акцію на сторінці банку у мережі Facebook;
  • у коментарі до допису позначити за допомогою символу @ (@ім’я) свого друга і написати йому привітання з початком весни; що більше коментарів із привітаннями і позначеними друзями, то більше шансів на перемогу;
  • поділитися дописом у себе на сторінці.

4 березня за допомогою сервісу Random.org буде визначено трьох переможців, які отримають мультибрендові подарункові сертифікати Bodocard на суму 500 грн, які можна використати в розгалуженій мережі партнерів по всій країні на придбання різноманітних товарів, послуг та незабутніх вражень. Узяти участь у весняній акції можуть не тільки клієнти банку, але й усі користувачі популярної соціальної мережі Facebook.

Регулярне проведення банком тематичних акцій для користувачів соціальних мереж – багаторічна приємна традиція і чудова нагода для всіх бажаючих випробувати свою вдачу, додавши у повсякденне життя яскравих весняних фарб.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності