меню

Про банк

Банк Кредит Дніпро – український комерційний банк, бенефіціар – Олександр Ярославський, український бізнесмен (ТОП-10 Forbes Ukraine в 2020 р.), власник групи DCH (www.dch.com.ua), яка об'єднує активи таких секторів економіки, як фінанси, промисловість, транспорт, будівництво і девелопмент тощо.

Банк Кредит Дніпро (БКД) заснований у 1993 році й входить до ТОП-20 фінансових установ України за розмірами активів. Відповідно до класифікації Національного банку України,БКД – у групі банків з приватним капіталом.

Банк надає повний спектр банківських послуг приватним особам та корпоративному бізнесу, особливу увагу приділяючи агросектору. Надійність банку та ефективність його діяльності підтверджені авторитетними рейтинговими агентствами та визнані діловою спільнотою.

Банк Кредит Дніпро отримав нагороду у номінації «Прорив року 2020» від журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших ». Банк Кредит Дніпро увійшов до ТОП-10 банків за обсягом фінансової підтримки агропромислового комплексу Мінекономіки в грудні 2020 року.

У травні 2021 року банк увійшов у ТОП-15 впливового рейтингу «50 провідних банків України 2020», згідно з дослідженням інформаційного агентства FINCLUB, і в ТОП-10 номінацій «Обслуговування юридичних осіб» і «Кредитні карти» цього рейтингу. У листопаді 2021 р. українське РА IBI-Rating підвищило кредитний рейтинг Банку Кредит Дніпро до рівня uaAA+ прогноз «стабільний».

Банк Кредит Дніпро є членом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Незалежної асоціації банків України та учасником міжнародних платіжних систем VISA International та Mastercard.

Ліцензія НБУ № 70 від 22.10.2018 р.

 

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності