меню

Viber-інформування

Шановні клієнти!

Інформуємо вас про те, що з 25 вересня 2017 року повідомлення щодо руху коштів по рахунку/картці буде здійснюватися за допомогою сервісу Viber.

У разі, якщо у вас немає смартфона з доступом до сервісу Viber, інформування щодо руху коштів по рахунку/картці буде здійснюватися за допомогою SMS-повідомлень. При цьому повідомлення в Viber і SMS-повідомлення не дублюватимуться: вони надсилатимуться насамперед у Viber, і якщо на момент надсилання послуга 3G буде недоступна, то ви отримаєте SMS-повідомлення.

Якщо програму Viber встановлено не тільки на ваш смартфон, але й на комп’ютер/ноутбук, то інформування від Банку Кредит Дніпро щодо руху коштів відбуватиметься виключно у Viber смартфона.

Варто зазначити, що такі функції, як отримання і відновлення PIN-коду, будуть здійснюватися, як і раніше, за допомогою SMS-повідомлень (для отримання/відновлення PIN-коду картки необхідно надіслати з вашого основного номера телефону SMS-повідомлення з текстом PIN (пробіл) ХХХХ (останні чотири цифри карти) на номер 9955). Цей механізм (SMS-інформування) зберігається і для отримання OTP-паролів.

З повагою,
Ваш Банк Кредит Дніпро

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності