меню

Електронний PIN-код

Відтепер при відкритті картки або зміні PIN-коду більше не обов’язково відвідувати відділення банку. Замість очікування PIN-конвертів тепер можна миттєво отримати eлектронний PIN-код у вигляді SMS-повідомлення на особистий номер телефону. Отримання електронного PIN-коду дозволяє зробити процес оформлення картки для клієнта не тільки комфортнішим, оперативнішим, але й ще безпечнішим. Особисті паролі до карт більше не передаються через третю особу, всі процеси автоматизовано, а процедуру отримання PIN-коду максимально спрощено.

ВАЖЛИВО: 

  • Після отримання SMS-повідомлення із PIN-кодом необхідно запам’ятати комбінацію цифр та одразу видалити цю інформацію з телефону. 
  • Перша операція за платіжною карткою з чип-модулем має бути здійснена в банкоматі.

* Вартість відправлення SMS-повідомлення для абонентів національних GSM-операторів (ПрАТ «Київстар», ПрАТ «ВФ Україна» (ТМ Vodafone), ТОВ «Лайфселл») – 0,94 грн; для абонентів ТОВ «Інтертелеком» – 0,50 грн; для абонентів ТОВ «ТриМоб» – 0,40 грн. Тариф у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ. Тільки для повнолітніх.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності