меню

300 тисяч гривень вчергове знайшли свого власника: Банк Кредит Дніпро визначив третього переможця акції «Гроші на авто»

23 Жовтня 2019

Банк Кредит Дніпро провів жовтневий розіграш призової суми у рамках акції «Гроші на авто».

Надія Євін із Дніпра, що оформила у вересні кредит готівкою, стала третьою щасливою власницею 300 тис. грн завдяки вибору неупередженого сервісу Random.org.

«Географія переможців нашої акції розширюється цілком закономірно, адже цього разу за головний приз змагалися понад 500 претендентів із різних регіонів країни від Львова до Харкова, – говорить Олег Пахомов, заступник голови Правління – директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Щиро вітаємо пані Надію, бажаємо їй розпорядитися призом із користю та задоволенням. Наголошуємо, що шанси стати наступним переможцем акції підвищилися, адже ми пролонгували терміни її дії до кінця листопада, зважаючи на дедалі більше зростання зацікавленості клієнтів. Традиційно кожний учасник акції отримає гарантований приємний бонус від банку».

Для участі в акції варто оформити кредит готівкою на суму від 25 до 75 тис. грн на термін 24, 36, 48 або 60 місяців. Діючі та нові клієнти з будь-якого регіону країни можуть зробити заявку на кредит зручним для себе способом: заповнивши форму на сайті банку, зателефонувавши в інфоцентр або звернувшись до будь-якого відділення фінустанови. Для оформлення кредиту знадобляться тільки паспорт та ІПН, довідка про доходи не потрібна. Найбільш зручний термін кредитування клієнт обирає самостійно, більший термін договору передбачає менший розмір щомісячного платежу. Попереднє рішення і розрахунок платежів клієнт отримує по телефону, а самі кредитні кошти – у найближчому відділенні або інформаційно-консультаційному центрі, розташованих у всіх ключових регіонах України. Прості та зрозумілі умови оформлення адаптовано для різного рівня доходів позичальників. Процентна ставка – одна з найкращих на ринку і залежить від суми та строку кредиту. Клієнтам запропоновано широкий вибір каналів погашення: у системі інтернет-банкінгу FreeBank і через термінали банку, шляхом перерахування коштів із картки будь-якого банку України (р2р-платежі), за допомогою кіосків самообслуговування EasyPay, iBox. Передбачено можливість дострокової оплати кредитної заборгованості без штрафних санкцій.

Варто також звернути увагу на те, що з метою заохочення найбільш швидких дисциплінованих позичальників у Банку Кредит Дніпро діє спеціальна пропозиція «Спринт», під час дії якої – до 30 листопада 2019 року – клієнтам пропонують річний кредит готівкою на суму від 3 до 75 тис. грн із поверненням комісій, нарахованих за користування кредитом.

Докладніше з інформацією про роздрібні кредитні пропозиції Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися за посиланням.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності