меню

Агентство IBI-Rating підтвердило кредитний і депозитний рейтинги Банку Кредит Дніпро

23 Червня 2017

Рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг Банку Кредит Дніпро на рівні «uaA-» із прогнозом «у розвитку». Рейтинг надійності банківських депозитів зберігся на рівні «4 +» (висока надійність).

«Підтвердження рейтингів зумовлене прийнятною диверсифікацією ресурсної бази; наявністю розвиненої регіональної мережі та картковим бізнесом, що сприяє нарощуванню клієнтської бази та зміцненню позицій на банківському ринку; а також фінансовою підтримкою з боку власника банку. Так, 21 червня 2017 року єдиним Акціонером банку було ухвалене рішення про збільшення статутного капіталу банку на 1,199 млрд грн, або на 78,8%, – до 2,72 млрд.грн ... Банк має значний обсяг досить стабільних коштів, залучених від компаній, які визнаються пов’язаними з банком відповідно до вимог нормативних актів НБУ, що позитивно впливає на стан ліквідності установи», – йдеться у висновку агентства.

Також експерти IBI-Rating вказують на поліпшення основних показників ефективності діяльності фінустанови. Так, за підсумками I кварталу 2017 року чистий процентний дохід мав позитивне значення на рівні 63,8 млн грн і сприяв нарощуванню чистого операційного доходу до 88,3 млн грн (проти 7,2 млн грн за аналогічний період минулого року).

У банку зазначають, що завдяки зваженій антикризовій стратегії та підтримці банку з боку акціонера фінустанова продовжує утримувати одні з найбільш упевнених позицій на ринку, інвестуючи у власний розвиток і завжди виконуючи свої зобов’язання перед клієнтами, партнерами і регуляторами ринку.

«Банк Кредит Дніпро досить упевнено подолав усі найбільш непрості періоди фінансово-економічної кризи. Ми вже можемо говорити про те, що після періоду виживання увійшли в стадію розвитку і сьогодні активно нарощуємо клієнтську базу, працюючи з новими напрямами бізнесу, інвестуючи в технології і розвиваючи кредитування, – сказала Олена Малинська, голова Правління Банку Кредит Дніпро. – Постійна систематична підтримка акціонера поряд із реалізацією нашої стратегії дозволяють Банку Кредит Дніпро своєчасно та в повному обсязі виконувати взяті на себе зобов’язання в рамках узгодженого з НБУ плану». 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності