меню

Агентство IBI-Rating підтвердило кредитний і депозитний рейтинги Банку Кредит Дніпро

02 Липня 2019

Рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг Банку Кредит Дніпро на рівні «uaA-» із прогнозом «у розвитку» і рейтинг надійності банківських депозитів на рівні «4+» (висока надійність). Ключовими чинниками впливу на позиції фінустанови експерти назвали фінансову підтримку з боку акціонера, прийнятну диверсифікацію ресурсної бази, наявність розвинутої регіональної мережі та карткового бізнесу, що сприяє нарощуванню клієнтської бази, збільшенню комісійних доходів, формуванню достатнього рівня ліквідності й зміцненню позицій на банківському ринку.

«Банк Кредит Дніпро вчасно та у повному обсязі виконує свої зобов’язання перед кредиторами. Завдяки вжитим акціонером заходам щодо нарощення капіталізації наприкінці минулого року та у І кварталі поточного року спостерігалось покращення нормативів ліквідності – до належного рівня. Також банк поступово нарощує частку високоліквідних активів та має в розпорядженні значний обсяг достатньо стабільних коштів, отриманих від компаній, що визнаються пов’язаними з банком згідно з вимогами нормативних актів НБУ», – зазначено в звіті агентства.

«Успішна реалізація оновленої бізнес-моделі з акцентом на комплексне обслуговування роздрібного сегмента, агросектору, підприємств малого та середнього бізнесу, планомірне нарощування обсягів і ефективності нового бізнесу, систематична робота з покращення якості активів і операційного фінансового результату в поєднанні із системною підтримкою акціонера і конструктивною позицією регулятора забезпечать у короткостроковій перспективі вихід на прибуткову діяльність та сприятимуть подальшому покращенню рейтингових оцінок», – підкреслили в Банку Кредит Дніпро.

Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, на сьогодні входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ. Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку. Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «у розвитку» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність). У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни. Банк Кредит Дніпро став одним із лідерів фінансового рейтингу ділового тижневика «Бізнес» у номінаціях «Корпоративний партнер», «Агробанк», «Кращий сервіс для клієнтів МСБ», «Опора МСБ» у 2018-2019 роках, володарем першої премії Prostobank Awards-2018 у номінації найкращих роздрібних кредитів готівкою і переможцем у номінації «Ощадний банк для бізнесу» рейтингу «Банки 2019 року», лауреатом премії FinAwards 2019.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності