меню

Агросезон у розпалі: Банк Кредит Дніпро взяв участь у Дні поля разом із партнером – компанією «ПОЛЕТЕХНІКА»

22 Серпня 2018

Банк Кредит Дніпро взяв участь у Дні поля у Миколаївській області, організатором якого виступила компанія «ПОЛЕТЕХНІКА» – один із провідних гравців агропромислового ринку України.

Під час проведення агрозльоту його учасники змогли обмінятися досвідом, дізнатися про останні інновації, отримати вичерпну інформацію про сервісну підтримку, а також на практиці познайомитися з усіма перевагами сучасної техніки, представленої на заході. Банк Кредит Дніпро традиційно презентував лінійку кредитних продуктів і ефективних фінансових інструментів, адаптованих спеціально під потреби агробізнесу.

«Для нас як надійного фінансового партнера для аграріїв украй важливо бути в курсі всіх змін і нововведень у цьому сегменті бізнесу, – зазначив Ігор Кусковський, начальник управління розвитку продажів у агробізнесі Банку Кредит Дніпро. – Адже участь банку в Днях поля – це прекрасний спосіб для прямої комунікації з партнерами та клієнтами і найголовніше – отримання зворотного зв’язку для формування затребуваних фінансових агрорішень, привабливих цінових умов, оперативного й індивідуального підходу до кожного клієнта. Ми вдячні організатору цього заходу – нашому партнеру компанії «ПОЛЕТЕХНІКА» – за довіру і запрошення взяти участь у форумі, а також можливість запропонувати учасникам заходу своєчасне фінансування на придбання сільгосптехніки».

Банкір зазначив, що сьогодні у фінустанові розроблено два основні продуктові рішення для агробізнесу: кредит на поповнення оборотних коштів, зокрема й за прискореною програмою з прийняттям рішення упродовж двох днів, а також фінансування на придбання сільгосптехніки за допомогою партнерських програм із провідними гравцями агроринку.

Детальніше ознайомитися з цільовими продуктовими пропозиціями Банку Кредит Дніпро для агробізнесу можна за посиланням.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності