меню

АКЦІЯ «НОВИЙ СЕЗОН»

03 Квітня 2024

Оформляйте депозит «Надійний»  у гривні з промо кодом у рамках Акції «Новий сезон» та отримайте +1% до базової ставки при оформленні депозиту через дистанційні канали “FreeBank”, або +2% до базової ставки при оформленні акційного вкладу у відділеннях Банку.

Хто може брати участь у Акції «Новий сезон»?

В акції беруть участь клієнти Банку, у яких на момент участі у Акції не має в Банку діючого депозиту (вкладу) у гривні, та не було жодного депозиту (вкладу) у гривні, строк якого закінчився за останні 30 календарних днів.

Як отримати промо код для участі  у Акції «Новий сезон» від Банку Кредит Дніпро?

Для участі у Акції промо код можна отримати наступними способами:

  - від працівника відділення Банку (в тому числі під час звернення до відділення Банку з метою укласти депозит);

  - у вигляді viber/ sms повідомлення на свій номер телефону;

  - при зверненні у Контакт-центр Банку.

Які умови участі у Акції «Новий сезон»?

Акція «Новий сезон» діє в період з 03 квітня 2024 по 03  червня 2024 (включно) при оформленні вкладу  «Надійний строковий» на суму від 30 000 гривень строком 3 міс (93 дні) з щомісячною виплатою %, або з виплатою % у кінці строку із застосуванням промо коду Акції.

Що ще потрібно знати?

Яка максимальна ставка на вклад? Чи можна дистанційно прийняти участь у Акції? На яку максимальну суму можна оформити акційний вклад? Відповідаємо на  важливі питання щодо умов акції:

· Максимальна ставка за вкладом, оформленим на умовах Акції «Новий сезон», 16,5% незалежно від каналу оформлення вкладу: через дистанційні канали обслуговування FreeBank чи у відділенні Банку.

· Участь у Акції можна прийняти і дистанційно: для цього потрібно стати клієнтом Банку, завантаживши мобільний застосунок FreeBank, оформити картку для виплат Green, на яку ми нараховуватимемо відсотки за вкладом та повернемо вклад після закінчення його терміну; звернутися за промо кодом Акції до Контакт центру та оформити у застосунку FreeBank вклад «Надійний» у гривні строком 93 дні і вказавши промо код.

· Максимальна сума оформлення акційного вкладу не обмежена.

З детальними умовами акції можна ознайомитись за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності