меню

Депозит акція

Депозит акція

Акція «НОВИЙ СЕЗОН»

Оформлюйте депозит «Надійний» у гривні
під 15,5% річних у рамках Акції «Новий сезон»

Встигніть скористатися!
АКЦІЯ «НОВИЙ СЕЗОН» діє з 03.04.2024 по 03.06.2024 року для всіх клієнтів Банку, у яких на момент участі у Акції немає в Банку діючого депозиту (вкладу) у гривні, та не було жодного депозиту (вкладу) у гривні, строк якого закінчився за останні 30 календарних днів.
Як дистанційно оформити акційний депозит?
Депозит акція
Завантажте застосунок FreeBank (iOs|Android) та зареєструйтесь.
Вам знадобиться лише ваш податковий номер
Депозит акція
Відкрийте картку GREEN, на яку ми нараховуватимемо проценти за вкладом.
Для цього потрібно пройти швидку ідентифікацію через Дія, відеоверифікацію
Депозит акція
Оберіть розділ  «Депозити» у FreeBank
  • відкрийте депозит «Надійний» строком 3 міс у комірці Промокод введіть 3040 та валідуйте його
  • Підпишіть Договір вкладу і  поповніть  вклад
Хто може стати учасником Акції
У Акції приймають участь діючі клієнти Банку, які відповідають наступним умовам:
Важливо знати
  • на момент участі у Акції у клієнта не має в Банку діючого вкладу (депозиту) у гривні, та не було вкладу (депозиту) у гривні, строк розміщення якого закінчився (і вклад (депозит) був повернутий клієнту) в будь-який день протягом 30 календарних днів до дати укладення акційної Угоди;
  • при укладанні акційного вкладу клієнт застосував промокод 3040 у відповідній формі під час оформлення Угоди в інтернет банкінгу Freebank або повідомив цей промокод працівнику відділення (при укладанні акційного вкладу у відділенні Банку)

Отримуйте вигідні 15,5% річних з Акцією «Новий сезон» при розміщенні депозиту «Надійний» у гривні строком на 3 місяці на суму від 30 000 гривень

Розрахуйте свій прибуток

Валюта
UAH
Сума
Строк, міс.

Під терміном 3 міс. мається на увазі розміщення вкладу на 93 дні.

i
3 міс.
Відкриття депозиту
FreeBank
Відділення
Калькулятор депозиту
Ставка, річних %
Дохід

Дохід до оподаткування
Податки *
Ставка з урахуванням податків, %
Розрахунок відсотків носить довідковий характер. Нараховані відсотки за депозитом підлягають опадаткуванню згідно з Податковим кодексом України.
*Податки на доходи фізичних осіб 18% та військовий збір 1,5%.

Основні умови

Валюта депозиту Гривня
Ставка, річних 15,5%
Термін депозиту 93 дні
Поповнення вкладу - протягом місяця у розмірі від 500 гривень, але не більше суми первинного внеску
Мінімальна сума 30 000 гривень
Максимальна сума необмежена
Поповнення вкладу протягом місяця
Виплата відсотків в кінці строку або щомісячно
Дострокове розірвання не дозволено

Істотні характеристики вкладу "Надійний" при залученні на умовах Акції "Новий сезон"

Яка максимальна ставка на вклад?
Максимальна ставка за вкладом, оформленим на умовах Акції «Новий сезон», 16,5% незалежно від каналу оформлення вкладу: через дистанційні канали обслуговування FreeBank чи у відділенні Банку.
Які умови Акції потрібно виконати, щоб скористатися максимальною ставкою?
Потрібно виконанти дві умови: 1) на момент участі у Акції у вас не має в Банку діючого вкладу (депозиту) у гривні, та не було жодного вкладу (депозиту) у гривні, строк якого закінчився за останні 30 календарних днів; 2) при укладанні акційного вкладу ви застосували промо код 3040.
Чи можна дистанційно прийняти участь у Акції?
Участь у Акції можна прийняти і дистанційно: для цього потрібно стати клієнтом Банку, завантаживши мобільний застосунок FreeBank, оформити картку для виплат Green, на яку ми нараховуватимемо відсотки за вкладом та повернемо вклад після закінчення його терміну; оформити у застосунку FreeBank вклад «Надійний» у гривні строком 93 дні і застосувати промо код 3040.
На яку максимальну суму можна оформити акційний вклад?
Максимальна сума оформлення акційного вкладу не обмежена

Приєднання клієнта до Універсального договору банківського обслуговування клієнтів-фізичних осіб АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» передбачає надання його згоди з усіма зазначеними в ньому умовами надання банківських послуг та порядку укладання договорів.
Клієнт має право відмовитися від Договору банківського вкладу, якщо така можливість передбачена Договором банківського вкладу.
За Договором банківського вкладу Клієнту можуть надаватися додаткові та супутні послуги Банку, пов’язані із розрахунково-касовим обслуговуванням Вкладного рахунку. Оплата додаткових та супутніх послуг за Договором здійснюється у розмірі, в строки та порядку, визначеному УДБО та Тарифами Банку, які розміщені за посиланням.
Клієнт може відмовитись від отримання рекламних матеріалів каналами дистанційного електронного обслуговування.
Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.
Можливі наслідки для клієнта в разі користування банківською послугою або невиконання ним обов'язків згідно з договором.
Можливі наслідки для клієнта в разі його несвоєчасного звернення до банку щодо повернення грошових коштів, залучених за договором банківського вкладу (депозиту) зазначено у Договорі банківського вкладу.
Вклад відкривається з автоматичним подовженням строку.
Клієнт може відмінити автоматичне подовження строку в будь-який момент з дати відкриття вкладу (депозиту) до кінця Операційного часу дати закриття (повернення) Вкладу без підписання додаткових угод.
Після відміни Клієнтом автоматичного подовження строку вкладу (депозиту), в дату закінчення строку вкладу сума вкладу (депозиту) перераховується на поточний рахунок клієнта, вказаний у його Договорі вкладу.
Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг)
Повернення грошових коштів, залучених за договором банківського вкладу (депозиту), після закінчення строку депозиту здійснюється на поточний рахунок, визначений клієнтом.
Після припинення дії договору про надання банківської послуги, включно у зв'язку із завершенням строку дії, розірванням або виконанням такого договору, клієнт має право звернутися до банку із запитом щодо інформації (довідки), яка стосується виконання сторонами зобов'язань, установлених договором.
Банківські послуги надаються без участі комерційного агента

Гарантування повернення вкладів

Фонд гарантування

Банк Кредит Дніпро є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Це означає, що під час дії режиму воєнного стану та три місяці після його завершення ваш депозит захищений державою у повному обсязі без обмеження суми. Тобто зберігання заощаджень у банку є вдвічі надійними - ви впевнені у поверненні вашого вкладу та відсотків за будь-яких умов.

Через три місяці після завершення воєнного стану (на що ми всі так чекаємо!) гарантована сума становитиме 600 тисяч гривень.

Більше по ФГВФО

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності