меню

Банк Кредит Дніпро бере участь у форумі професіоналів аграрного бізнесу «Агропром 2019»

28 Лютого 2019

Банк Кредит Дніпро бере участь у роботі 18-ї національної виставки агротехнологій «Агропром 2019», представляючи професіоналам аграрного бізнесу лінійку ефективних фінансових інструментів і кредитних продуктів, адаптованих під їхні галузеві та сезонні потреби.

Найбільша регіональна виставка південного сходу України, яка проходить із 27 лютого до 1 березня 2019 року в експоцентрі «Метеор», м. Дніпро, зібрала понад 200 провідних компаній з усіх регіонів країни – представників відомих вітчизняних і зарубіжних торговельних марок, новаторів агропромислового ринку – для презентації нових товарів, послуг, технологій, обміну досвідом та налагодження бізнес-контактів.

Тематичні експозиції форуму присвячено сільгосптехніці та обладнанню, рослинництву та агрохімії, біоенергетиці, ресурсозберігальним технологіям, будівництву, транспорту й логістиці. Окремою панеллю представлено фінанси, страхування, консалтинг, IT-послуги, без яких сьогодні неможливий динамічний розвиток рентабельного агробізнесу.

Агропром 2019

«Банк Кредит Дніпро вважає фінансування агросектору фокусним напрямом бізнес-стратегії, зважаючи на його важливу роль у нарощуванні експортного потенціалу і зростанні економіки, – говорить Ігор Кусковський, начальник управління розвитку продажів у агробізнесі Банку Кредит Дніпро. – Наші умови цільового фінансування привабливі для аграріїв завдяки успішному розвитку понад 30 партнерських програм із провідними дистриб’юторами сільгосптехніки. Оперативний і якісний сервіс, гнучкість та індивідуальний підхід до кожного клієнта, високий рівень професіоналізму наших менеджерів – це додаткові конкурентні переваги і запорука довгострокової взаємовигідної співпраці».

Детальніше з інформацією про виставку можна ознайомитися за посиланням.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності