меню

Банк Кредит Дніпро допомагає своїм клієнтам підготуватися до новорічних свят

22 Грудня 2017

Переддень Нового року і Різдва – пора передсвяткових клопотів і хороший привід скористатися споживчим кредитом готівкою – зручним фінансовим інструментом для реалізації усіх своїх планів і задумів. Банк Кредит Дніпро пропонує гнучкі та вигідні умови кредитів готівкою на будь-які цілі: сума кредиту становить від 3 до 200 тис. грн, термін кредитування – 12, 24 або 36 місяців, на вибір клієнта. Більший термін договору передбачає менший розмір щомісячного платежу. Вже через 15 хвилин після подання кредитної заявки клієнт по телефону отримує попереднє, а для кредитів до 20 тис. грн – остаточне рішення. Процентна ставка – одна з найкращих на ринку і залежить від суми та терміну кредиту. Всі умови детально прописано в паспорті кредиту, який дають клієнтові до підписання договору, надаючи вичерпну інформацію і чесну вартість. Клієнтам запропоновано широкий вибір каналів погашення і можливість дострокової оплати кредитної заборгованості без жодних штрафних санкцій.

«Кредити готівкою зручні тим, що клієнт одразу ж отримує всю суму на руки і може використовувати її на власний розсуд, зокрема й на підготовку до новорічних свят – купівлю подарунків і частувань, оплату подорожей і розваг, навіть на погашення старих боргів, які небажано брати з собою в новий рік, – каже Марина Дутлова, директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Для клієнтів, які встигнуть скористатися нашими кредитними пропозиціями до 3 січня, банк підготував приємний сюрприз у рамках акції «Затишний подарунок до кредиту» – м’який брендований плед. Значна частина пледів уже знайшла своїх власників, але оскільки до Нового року лишилися лічені дні, радимо поквапитися, щоб на власному досвіді оцінити простоту й ефективність вирішення своїх фінансових завдань за допомогою банківського кредиту».

Детальніше з інформацією про роздрібні кредитні пропозиції Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися на сайті фінустанови в розділі «Кредити приватним особам».

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності