меню

Банк Кредит Дніпро і «Донснаб-Агротехніка» пропонують вигідні програми кредитування для аграріїв зі ставками від 1,8% річних

19 Червня 2017

Банк Кредит Дніпро та один із провідних дилерів агрообладнання в Україні компанія «Донснаб-Агротехніка» пропонують українським фермерам вигідні програми кредитування на купівлю сучасної техніки провідних брендів. Ставки фінансування – від 1,8% – одні з найвигідніших на ринку і залежать від терміну кредиту та розміру авансового платежу. Традиційно банк надає можливість сезонної відстрочки платежу на 10 місяців, а рішення щодо кредиту фахівці приймають упродовж кількох днів.

«Розвиваючи напрямок агробізнесу в банку, ми намагаємося створити для клієнтів такі умови, які дозволили б не просто вигідно, але й максимально комфортно та оперативно отримати фінансування для удосконалення свого виробництва. Тому ми не припиняємо розвивати, розширювати і покращувати програми партнерства з провідними дилерами сільськогосподарської техніки і витратних матеріалів, – розповів Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – На сьогодні наша партнерська мережа охоплює основні аграрні регіони України, і ми продовжуємо її розширювати. Зокрема, ми пропонуємо програми на купівлю техніки ще з одним великим постачальником сучасної техніки «Донснаб-Агротехніка».

«Донснаб-Агротехніка» представлена у Харкові, Кропивницькому, Запорізькій, Херсонській, Полтавській, Чернігівській, Луганській та Київській областях і є офіційним дилером компаній Versatile, GASPARDO, Bednar Strom, Mecmar, MaterMacc, Grim, Landoll, дилером заводів країн СНД: «Автоштамп», Agroland, «Корсунь», «ЛКМЗ», «Агротех», Бердянський завод сільгосптехніки, «Богуславська сільгосптехніка», «Промагролізинг Плюс», а також інших підприємств-виробників сільгосптехніки у країнах ближнього і далекого зарубіжжя.

«Уже понад 10 років ми працюємо на агроринку України і маємо заслужену репутацію одного з найбільших та провідних постачальників техніки. При виборі партнерів для нас також важливі принципи, на яких вони вибудовують свою діяльність. Стратегія, за якою розвивається Банк Кредит Дніпро, близька до нашої. Нам важливо зробити всі процеси для клієнта максимально оперативними та вигідними, при цьому зберігши якість сервісу», – сказав Віталій Дубровін, директор ТОВ «Донснаб-Агротехніка».

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності