меню

Банк Кредит Дніпро і дилер агротехніки UkrFarming пропонують українським аграріям нові ще більш вигідні кредитні програми

10 Травня 2017

Банк Кредит Дніпро і компанія UkrFarming – дистриб’ютор провідних брендів агротехніки CASE, LEMKEN, Maschio Gaspardo, Fantini – пропонують українським аграріям нові поліпшені умови партнерських програм кредитування під купівлю техніки терміном до 60 місяців, з індивідуальними процентними ставками від 11,3% річних, а також можливістю сезонної відстрочки виплати кредиту до 10 місяців у році.

Агровиробник отримує кредит під заставу придбаної техніки, а ставка за позикою залежить від терміну та розміру авансового платежу. Банкіри гарантують оперативне рішення щодо кредиту впродовж одного тижня.

«Ми послідовно продовжуємо розвивати програми співпраці з основними українськими дилерами кращих виробників агротехніки, розширюючи географію партнерства на основні сільськогосподарські регіони країни, – розповів Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Для нас важливо не тільки пропонувати одні з найвигідніших умов фінансування для представників провідної експортно орієнтованої галузі країни, але і створювати максимально комфортні умови обслуговування таких позик. Одним словом, робити так, щоб клієнти не відчували серйозного фінансового навантаження на свій бізнес через оформлення такого кредиту, а навпаки – могли б ефективно покращувати і модернізовувати власне виробництво».

Представництва компанії UkrFarming розміщено у Харкові, Сумах та Херсоні. Клієнти на виставкових майданчиках зможуть побачити сучасні зразки високотехнологічної техніки, отримати консультацію фахівця і подати заявку в банк для початку діалогу.

«Багато в чому завдяки подібним партнерським проектам, які дозволяють фермерам отримувати доступне фінансування для розвитку і поліпшення технологій, галузь продовжує демонструвати такі вражаючі результати, як ми спостерігаємо це в останні роки, – сказав Олександр Куркацишвілі, директор компанії UkrFarming. – Інвестуючи у власну технологічну базу, наші аграрії роблять процес виробництва в рази ефективнішим, продукцію на виході – якіснішою, а врожайність – вищою. З Банком Кредит Дніпро ми представляємо дуже зручну і дійсно вигідну кредитну програму, спрямовану саме на ці цілі».

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності