меню

Банк Кредит Дніпро і Група компаній «Техноторг» пропонують аграріям вигідні кредити на купівлю техніки провідних українських та імпортних брендів

18 Липня 2017

Банк Кредит Дніпро і найбільша українська Група компаній із реалізації агротехніки «Техноторг» запускають партнерську програму кредитування сільгоспвиробників. У рамках цієї програми аграрії зможуть отримати вигідне фінансування на купівлю вітчизняної або імпортної техніки зі ставкою від 5,6% річних, можливістю сезонної відстрочки до 10 місяців і терміном до 60 місяців.

Клієнтами Групи компаній «Техноторг» є понад 20 000 суб’єктів господарювання по всій Україні. За оцінками Групи, її частка становить близько 35% у цьому сегменті ринку.

«Майже 20-річний досвід роботи на ринку дозволяє нам максимально розуміти потреби клієнтів і надавати їм широкий вибір техніки відповідно до індивідуальних можливостей кожного покупця. Ми працюємо з понад 70 постачальниками як української, так і імпортної техніки, – зазначає виконавчий директор Групи компаній «Техноторг» Юрій Калюжний. – При розробці партнерських програм із Банком Кредит Дніпро ми повною мірою врахували побажання наших клієнтів і створили дійсно вигідний продукт, який дозволить аграріям якісно і доступно оновити власний парк техніки».

Банкіри зазначають, що потенціал українських сільськогосподарських земель більший, ніж використовується зараз, і підвищення врожайності безпосередньо залежить від якості техніки.

«Якщо обробка українських угідь буде здійснюватися, наприклад, як у Європі, яка не має такої якості земель, то потенційно наша країна зможе не просто бути серед лідерів з експорту агропродукції. За обсягами експорту деяких сільськогосподарських культур Україна змагатиметься сама з собою, – сказав Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – І ми впевнені, що це стане можливим, коли всі учасники процесу консолідуються навколо цієї ідеї. Йдеться і про реформу ринку землі, і про держпрограми підтримки фермерських господарств, і про безпосередньо банківське кредитування. Наприклад, наш банк постійно шукає можливості, щоб зробити агрофінансування максимально доступним, і подібні партнерські проекти – одне з таких ефективних рішень. Із початку поточного року ми почали реалізацію понад десятка партнерських програм кредитування на купівлю агротехніки. І для нас важливо, що серед наших партнерів є Група компаній «Техноторг» – одна з найбільших і найавторитетніших у країні».

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності