меню

Банк Кредит Дніпро і компанія Construction Machinery Ltd пропонують вигідні умови придбання сільськогосподарської техніки у рамках партнерської програми

29 Березня 2018

Банк Кредит Дніпро і компанія Construction Machinery Ltd (CML) пропонують аграріям придбати в кредит сільськогосподарську техніку виробництва компанії JCB на вигідних умовах. Так, сума початкового внеску становить від 10% вартості техніки; термін кредитування може досягати п’яти років. Розмір процентної ставки за користування кредитом становить від 11,3% річних і залежить від терміну кредиту і розміру початкового внеску. Сезонна відстрочка платежу – до 10 місяців у році, та висока швидкість прийняття рішення – 5-7 робочих днів – є вагомими перевагами програми кредитування. Крім того, відсутня комісія за дострокове погашення кредиту, а також нотаріальні витрати з оформлення застави.

«Наша компанія успішно працює на ринку понад 15 років і пропонує повний спектр сільськогосподарської техніки від провідного виробника JCB – світового лідера з інновацій, продуктивності й ефективності в агросекторі, – сказав Олексій Капля, керівник напряму аграрної техніки JCB компанії CML. – Це, зокрема, різні види навантажувачів, трактори, генератори, відомі високим рівнем якості в Україні та за кордоном. Спільна програма з Банком Кредит Дніпро допоможе агровиробникам вибрати для себе оптимальні умови фінансування з придбання новітньої агротехніки, своєчасно реалізувавши свої бізнес-завдання, а нам – зміцнити репутацію надійного і відповідального постачальника».

«Успішний розвиток понад 25 партнерських програм у сфері агрокредитування дозволяє банку посилити точку диференціації від конкурентів за нашими ключовими перевагами: це галузева бізнес-експертиза, якісно відбудовані процеси, розвиток каналів залучення й дистрибуції, необмежених інфраструктурними можливостями, – підкреслив Євген Хуриленко, начальник управління розвитку продажів у агробізнесі Банку Кредит Дніпро. – Упевнені, що цікаві умови фінансування в рамках нашої нової партнерської програми з компанією CML допоможуть аграріям знайти вигідніші та ефективніші рішення для зростання і розвитку».

Детальніше ознайомитися з цільовими продуктовими пропозиціями Банку Кредит Дніпро для агробізнесу можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності