меню

Банк Кредит Дніпро і компанія «Полетехніка» пропонують вигідні кредити на купівлю агротехніки

14 Серпня 2017

Банк Кредит Дніпро спільно з компанією «Полетехніка» – одним із лідерів українського агроринку – розробили для українських фермерів програми кредитування на купівлю техніки з вигідними процентними ставками. Так, аграрії можуть придбати високоякісне технологічне обладнання та техніку за ставкою від 10,2% річних у гривні, мінімальним першим внеском із боку клієнта від 10% вартості техніки, а також можливістю сезонної відстрочки платежу до 10 місяців у році й терміном кредиту до 5 років.

«Ми продовжуємо віднаходити різноманітні шляхи зниження вартості кредитів для представників головної експортної галузі країни і вважаємо, що партнерські програми з компаніями, які за роки роботи на ринку завоювали репутацію надійних гравців, яким є і компанія« Полетехніка», – один із найефективніших способів зробити фінансування аграріїв зручним і доступним, – сказав Євген Хуриленко, начальник управління розвитку продажів у агробізнесі Банку Кредит Дніпро. – Ми працюємо над тим, щоб кредити не чинили серйозного тиску на бюджетні показники виробництва, а були інструментом розширення бізнесу, поліпшення виробничих процесів та ін».

Як зазначають представники компанії «Полетехніка», зараз ринок агрокредитування почав відроджуватися після декількох років кризи.

«На цей момент ситуація кардинально змінилася порівняно з тим, що було ще рік-півтора тому. Незважаючи на те, що агробізнес генерував прибуток навіть у період економічної турбулентності, більшість фінансових установ дуже обережно ставилися до кредитування українських сільгосптоваровиробників. Відповідно не було передумов і для більш активного розвитку аграрної галузі, – сказав директор компанії «Полетехніка» Анатолій Тимко. – Зараз ситуація трансформується, ми бачимо, що почалася активізація ринку. З кожним днем все більше банків готові кредитувати аграрний сектор, а самі аграрії все активніше починають впроваджувати інновації у виробництво. І ми тішимося, що спільно з одним із наших партнерів – Банком Кредит Дніпро – можемо їм у цьому допомогти».

Зазначимо, компанія «Полетехніка» уже 10 років успішно працює на агроринку України, поставивши за цей період українським сільгосптоваровиробникам понад 10 000 одиниць сучасної техніки й обладнання.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності