меню

Банк Кредит Дніпро і компанія з продажу техніки Case IH «НФМ АГРО» надають українським аграріям вигідні партнерські кредити

18 Серпня 2017

Банк Кредит Дніпро та офіційний дистриб’ютор сільгосптехніки Case IH в Україні компанія «НФМ АГРО» (НовоФарм™) розробили для українських сільгоспвиробників вигідні програми фінансування на купівлю якісного обладнання. Ставки кредитування – від 11,3% річних, термін – до 60 місяців. Крім того, у клієнтів є можливість сезонної відстрочки платежу до 10 місяців у році.

«Ми продовжуємо зміцнювати свою репутацію банку для агробізнесу і сьогодні пропонуємо близько 20 партнерських програм кредитування агровиробників, – розповів Євген Хуриленко, начальник управління розвитку продажів у агробізнесі Банку Кредит Дніпро. – Всі наші партнери – лідери ринку, що пропонують виключно найкращі світові та вітчизняні бренди якісної високотехнологічної сільгосптехніки. Не виняток і компанія «НФМ АГРО» (НовоФарм™). Ми ж надаємо українським фермерам простий доступ до найкращих і визнаних в усьому світі технологій».

Компанія «НФМ АГРО» (НовоФарм™) є найбільшим офіційним дистриб’ютором світового лідера з виробництва сільгосптехніки компанії Case IH. Сьогодні «НФМ АГРО» (НовоФарм™) має 15 регіональних представництв по всій Україні: 9 сервісних центрів, обладнаних за найвищими стандартами Case IH, 15 складів запасних частин із постійно наявними понад 25000 найменуваннями й одну з найбільших у країні технічних баз (Полтавська область).

«Наша компанія першою в Україні отримала статус офіційного дистриб’ютора всесвітньо відомого і перевіреного не одним десятиліттям бренда сільськогосподарської техніки Case IH. І, звичайно, для нас завжди дуже важливо відповідати високій якості тієї продукції, яку ми реалізуємо. Наші фахівці постійно проходять спеціалізовані навчання, підвищуючи свій рівень кваліфікації, щоб забезпечувати клієнтів надійною і продуктивною сільгосптехнікою, своєчасним сервісом і оригінальними запчастинами, – каже представник компанії «НФМ АГРО» (НовоФарм™), заступник директора з продажу сільгосптехніки Владислав Ведулін. – Програми з партнерами, які поділяють цінності й цілі компанії, – також один із найважливіших складників нашої діяльності. Завдяки таким програмам наші агровиробники на дуже вигідних для себе умовах можуть переоснастити власний парк сільгосптехніки, тим самим підвищити врожайність і поліпшити якість обробітку землі своїх підприємств. Одна з таких програм – кредитна пропозиція Банку Кредит Дніпро». 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності