меню

Банк Кредит Дніпро і MasterCard пропонують українцям за розрахунки картками отримати подарунок і опинитися у світі великого кіно – на Каннському кінофестивалі

02 Березня 2017

У власників преміальних карт MasterCard від Банку Кредит Дніпро є можливість виграти триденну подорож на двох на одну з найбільш красивих, стильних і очікуваних культурних подій року – 70-й Каннський кінофестиваль. Щоб узяти участь у розіграші, необхідно якомога частіше здійснювати покупки в торговельній мережі та Інтернеті за допомогою карт. Що більше безготівкових розрахунків картами MasterCard Platinum і MasterCard World Elite, то більше шансів відвідати одну з найголовніших кіноподій року, яка збирає всю світову еліту.

Головні призи акції – це авіапереліт Київ–Ніцца–Київ, трансфер від аеропорту до готелю в Каннах, проживання в готелі від 4*, квитки на кінопокази фестивалю та інші розважальні заходи.

«Уже не перший рік наші партнери – платіжна система MasterCard – проводять чудову акцію з розкішними сюрпризами «Опинитися у світі великого кіно – безцінно!». За звичайні розрахунки своїми преміальними картками наші клієнти отримують можливість не тільки відвідати один із найяскравіших івентів світу, а й насолодитися красою чудесного французького курорту – Лазурового узбережжя, – сказала Тетяна Надточій, начальник управління розробки і впровадження продуктів Банку Кредит Дніпро. – Ми будемо дуже раді, якщо клієнти нашого банку зможуть перемогти і ми побачимо їх серед світових зірок кіно, музики, політики й бізнесу».

Зазначимо, що за умовами учасникам необхідно до кінця акції – 25 квітня 2017 року – зберігати оригінали чеків. 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності