меню

Банк Кредит Дніпро і проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» підписали Меморандум про співпрацю

07 Вересня 2017

7 вересня відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Банком Кредит Дніпро і флагманським проектом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у секторі агропромислового розвитку в Україні – «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

У рамках цього документа сторони зафіксували подальші плани щодо взаємодії з метою розвитку аграрного фінансування, підвищення обізнаності про банківські продукти, зокрема про кредитні пропозиції, у малих і середніх агровиробників (сегмент овочів, ягід, фруктів, м’ясної та молочної продукції), а також розвитку агроінфраструктури. Отже, проект є одним із складників ініціативи проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку», спрямованого на підтримку аграрного та сільського розвитку в Україні, впровадження ефективних практик і світових стандартів у агробізнесі.

«Агронапрямок є одним із пріоритетних для нашого банку: ми продовжуємо впевнено працювати над наданням зручних і простих фінансових рішень для малих і середніх агровиробників у партнерстві з міжнародними фінансовими організаціями, – прокоментував Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – І для нас велика честь розпочати співпрацю з проектом USAID. Упевнені, що величезний досвід партнера дозволить нам досягти синергії і реалізувати важливі проекти, спрямовані на підтримку українських аграріїв».

У рамках співпраці партнери проведуть серію навчальних сесій для малих і середніх агровиробників, а також поділяться з ними актуальною інформацією про використання фінансових інструментів для реалізації бізнес-завдань. Цей проект буде особливо актуальним для сегмента агровиробників овочів, ягід, фруктів, м’ясної та молочної продукції, оскільки вони частіше стикаються з більш високими ризиками і мають менший доступ до фінансування, ніж агропідприємства, які спеціалізуються на традиційному вирощуванні зернових і соняшнику. Банк Кредит Дніпро також виступить у якості радника в роботі грантового комітету проекту USAID, у рамках якого будуть розглядатися заявки малих і середніх агровиробників на отримання грантів проекту для купівлі необхідного устаткування для виробництва, переробки і зберігання овочів, ягід і фруктів, а також м’ясо-молочної продукції.

Патрик Рейдер, керівник проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку», в зв’язку з підписанням Меморандуму сказав: «Агропромисловий комплекс України – один із найперспективніших у світі. Коли йдеться про його потенціал, ми маємо на увазі не стільки великий сільськогосподарський бізнес, який уже реалізований, скільки малі й середні агропідприємства, зайняті у вирощуванні й переробці нішевих та органічних культур, овочів, ягід, фруктів, молока і м’яса. Ми спостерігаємо, з одного боку, підвищений попит на подібну продукцію на українському і зарубіжних ринках, з другого – більш високі ризики виробництва і відповідно обмежений доступ таких підприємств до фінансових ресурсів, які допомогли б їм розвивати власний бізнес. Наш проект покликаний допомогти малим і середнім сільськогосподарським підприємствам стати максимально конкурентоспроможними як через упровадження нових технологій, розвиток маркетингових ланцюжків, забезпечення сприятливого регуляторного середовища, так і шляхом залучення доступних і вигідних фінансових рішень. Ми дуже раді знайти однодумця в особі Банку Кредит Дніпро, наші цілі й розуміння важливості розвитку малого і середнього агробізнесу в Україні збігаються. Упевнені, що спільний проект допоможе українським малим і середнім агропідприємствам і фермерам стати ще успішнішими і продуктивнішими». 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності