меню

Банк Кредит Дніпро отримав «Фінансовий Оскар» у номінації «Опора МСБ» відомого рейтингу видання «Бизнес»

31 Жовтня 2016

Банк Кредит Дніпро став одним із переможців у номінації «Опора МСБ» рейтингу «Фінансовий Оскар», який проводить діловий тижневик «Бизнес» за підсумками роботи українського фінансового ринку за півріччя. Ця номінація присуджується за досягнення в сфері обслуговування і кредитування малого і середнього бізнесу.

Ділове видання «Бизнес» складає рейтинг кращих представників фінансового ринку України практично впродовж 20 років. Традиційно журнал визначав лідерів за підсумками роботи за рік, проте ось уже вдруге аналіз діяльності українських банків і страхових компаній здійснювався за результатами півріччя. Відбір переможців проходив у два етапи. Спочатку редакція провела попередній незалежний відбір кандидатів. На другому етапі журі, що складалося з авторитетних експертів фінансового ринку, представників банківського, страхового та інвестиційного співтовариства, здійснило незалежне оцінювання претендентів.

«Шорт-лист кандидатів традиційно складався на підставі даних фінансової звітності. При цьому одним з основних критеріїв були не тільки безпосередньо показники, але і дані динаміки порівняно з відповідним періодом минулого року. Потім професійну оцінку давало авторитетне експертне журі, – зазначив В’ячеслав Мироненко, головний редактор тижневика «Бизнес». – В умовах, коли ринок лише починає відновлюватися після кризи, лідери нашого рейтингу продовжують демонструвати достойні результати, які свідчать про послідовне і систематичне зміцнення всієї фінансової системи України. Це показник їхнього внеску в розвиток галузі й економіки країни».

За підсумками роботи за перше півріччя Банк Кредит Дніпро увійшов до топ-3 переможців номінації «Опора МСБ». Як зазначають у фінустанові, це гідна оцінка діяльності, враховуючи, що нові проекти в цьому напрямі банк упровадив тільки в 2016 році, визначивши малий і середній бізнес одним із найважливіших напрямів діяльності.

«На початку року, переглянувши наші стратегічні напрями діяльності, ми визначили сегмент малого та середнього бізнесу одним із пріоритетних для нас. Через кілька місяців після запуску нових проектів банк уже увійшов у лідери номінації «Опора МСБ» відомого в Україні фінансового рейтингу, – сказала Олена Малинська, голова Правління Банку Кредит Дніпро. – Для нас це важливе свідчення правильності обраної стратегії, актуальності нових продуктів і пропозицій для клієнтів. Ми розробили нові послуги і вдосконалили існуючі, адаптувавши їх під потреби конкретних видів бізнесу, наприклад IT і агровиробників. Крім того, ми почали поступово покращувати технологічну базу, створюючи відповідні нинішнім потребам бізнесу сервіси. В результаті нам вдалося збільшити кількість клієнтів-представників МСБ на 16%».

Для довідки:

Банк Кредит Дніпро був заснований в 1993 році, на даний момент входить до групи I згідно класифікації НБУ (банки, частка активів яких більше 0,5% активів банківської системи).
Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія "Бренкрофт Энтерпрайзез Лімітед", яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні "uaA-" із прогнозом "у розвитку" та рейтинг надійності депозитів на рівні "4+" (висока надійність).

У рамках дослідження "Транспарентність банків України: кроки до Європи" від IBI-Rating та міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" Банк Кредит Дніпро отримав номінацію "Європейське партнерство" та став єдиним банком з українським капіталом, що визнаний однією із найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни. За результатами роботи у 2016 році Банк Кредит Дніпро став переможцем конкурсу від міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" у номінації "Найкращий універсальний банк".

У травні 2016 відповідно до щорічного дослідження "50 провідних банків України", проведеного аналітичною групою "Фінансовий клуб", за результатами загального рейтингу, банк утримує впевнені позиції серед 50 кращих фінансових установ країни. У 2016 році Банк Кредит Дніпро став одним із переможців у номінації "Стабільний партнер" XIX щорічного конкурсу "Фінансовий Оскар", який проводить діловий тижневик "Бизнес" .

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності